כריס פרום: סילבן אדמס התייחס לעתידו של הכוכב

בעלי סטארט אפ ניישן בראיון למגרש הפתוח: "כריס הוא סופרסטאר. נראה מה יקרה"

תגיות: כריס פרום

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

סילבן אדמס לא הכחיש את הפרסום של ערוץ הספורט, על מועמדתו של כריס פרום לסטארט אפ ניישן. הקבוצה הישראלית מקווה לנצל את הסיטואציה אליה נקלע הרוכב, שלפי פרסומים זרים שוקל לעזוב את אינאוס במהלך העונה הנוכחית, או לכל הפחות בסיום חוזהו ב-2020.

רביעי, 22:00 ב-5PLUS: ''הג'ירו הציוני'' - סרטו של יגאל עדין על מרוץ האופניים האיטלקי שכבש את ישראל 

"בוא נאמר שאנחנו לא יכולים להגיב על רוכבים שאנחנו מדברים איתם או פעילויות. אני מעדיף לדבר על דברים אחרי שהם מתרחשים", אמר בעלי סטארט אפ ניישן בראיון למגרש הפתוח והוסיף: "כריס פרום זכה בשישה גרנד טורים והוא מחפש זכייה חמישית והיסטורית בטור וברור שהוא סופרסטאר בעולם הספורט ונראה מה יקרה".

פרום עדיין לא הכחיש את השמועות בדבר עזיבתו ונראה כי יחפש את הדרך החוצה מהקבוצה שבה מתחרים שני זוכי הטור האחרונים: אגן ברנאל וגיירנט תומאס. יש גם אפשרות שהכוכב הבריטי יעזוב את אינאוס במהלך אוגוסט, חלון של שבועיים שנפתח לקבוצות, לפני הטור דה פראנס שיפתח ב-29.8 בעיר ניס.

אדמס גם התייחס לסיכוי שיום אחד ישראל תארח את קטעי הפתיחה של הטור דה פראנס: "אחרי שאירחנו את הג'ירו בישראל לפני שנתיים, אנחנו ממשיכים לחלום בגדול, מדוע שלא נארח את הטור דה פראנס? בשנה הזאת נתחרה לראשונה בטור וזה יהיה אירוע היסטורי. עוד אבן דרך שהקבוצה תעבור ויהיה שם ישראלי".

מעבר לתגובות