איינהורן: "בקו הסיום היו לי פרפרים בבטן"

הרוכב שעלה לראשונה על הפודיום: "אנסה לעזור ליתר החברים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהכשאדי השמחה עדיין באוויר, איתמר אינהורן מסכם את התחושות, אחרי שעלה אתמול (רביעי) על הפודיום לראשונה בתולדות הקבוצה הישראלית - "סטארט אפ ניישן". איינהורן שלהגיע למקום השלישי בקטע השני של טור קולומביה.

"אני מאוד שמח שהשגתי פודיום. זו היתה המטרה שלי בשלוש השנים שאני בפרויקט הזה של אקדמי/סטארט אפ ניישן וסוף סוף הצלחתי להשיג את זה", אמר איינהורן. הרוכב הישראלי לא הסתיר את ההתרגשות מההישג: "היום זה התפקיד שלי להחזיר תודה לחברים שעזרו לי. לקח לי כמה שניות להבין מה קרה והייתי צריך להחסיר נשימה במיוחד בגלל הגבהים שאנחנו מתחרים פה בקולומביה. בקו הסיום היו לי פרפרים בבטן".
אמנם התחרות בקולומביה טרם הסתיימה, אבל איינהורן כבר מסתכל קדימה, כאשר המירוץ הגדול הבא של איינהורן יהיה בטור של אנטליה (דרג 2.1) שייפתח כבר בשבוע הבא בטורקיה (20.2): "בתחרות הזאת כנראה לא אשיג יותר תוצאות ואנסה לעזור ליתר הקבוצה בשלבים הנותרים".

הרוכב בן ה-22 יהיה הספרינטר הבכיר של סטארט אפ שינסה לעשות עוד צעד קדימה ולזכות בניצחון היסטורי עבור הקבוצה הישראלית: "המטרה העיקרית שלי היא כמובן לנצח תחרות של UCI ברמה של 2.1 או 1.1. זה לא משנה באמת. כל תחרות שיש בה רוכבים אגרסיביים אשמח לתת פייט בחזרה ולנסות לנצח".
מעבר לתגובות