הישג מצויין: צ'ימולאי סיים שני בטירנו

תוצאה נהדרת לאיטלקי של אקדמי בקטע השישי. אלאפיליפ ניצח

א א א א (שנה גודל)
אלאפיליפ מקדים את צ'ימולאי (נועה ארנון)
אלאפיליפ מקדים את צ'ימולאי (נועה ארנון)
תחילת כתבה

סייקלינג אקדמי רשמה היום (שני) את התוצאה הטובה ביותר שלה עד כה ב-2019, כאשר הציגה את דויד צ'ימולאי במקום השני בקטע השישי של מירוץ טירנו-אדריאטיקו היוקרתי. הרוכב האיטלקי נכנע בקו הסיום רק לז'וליאן אלאפיליפ הצרפתי שחצה ראשון בזמן של 4 שעות 42 דקות ו-11 שניות.

צ'ילומאי, שהגיע לאקדמי בתחילת העונה, הקדים רוכבי על בדמותם של אליה ויויאני (מקום 3), פטר סגאן (5) וגרג ואן אברמט (9). "הקבוצה עבדה נפלא עבורי והביאה אותי למיקום מצויין. ישבתי על הגלגל של ויוויאני ועברתי אותו אבל לא היה מאוחר מדי לסגור על המנצח. בכל מקרה אני מאושר להביא לקבוצה תוצאה כזו ומרגיש מאד מוכן לאתגר הגדול הבא שחנו במילאנו - סן רמו בשבת".

מי שמוביל את המירוץ הוא אדם ייטס ממיצ'לטון סקוט שמקדים ב-25 שניות את פרימוז' רוגליץ' מקבוצת יומבו. יאקוב פוגלסאנג הדני של אסטנה מדורג שלישי (35- שניות). מחר יסתיים "מרוץ שני הימים" בקטע קצר נגד השעון (10 ק"מ).

אקדמי סיימה היום גם במקום השלישי בקטע השני של טור טיוואן כשהציבה את האוסטרלי שלה נתן ארל על הפודיום. היא ממוקמת כרגע במקום השלישי הכללי, כאשר הישראלי שלה גיא ניב ממוקם 10 שניות מאחורי המוביל, ג'ונתן קלארק. בטור משתתף גם הישראלי עומר גולדשטיין. לטור טיוואן נותרו שלושה קטעים.

הישג מצויין. צ'ימולאי (נועה ארנון)
הישג מצויין. צ'ימולאי (נועה ארנון)
מעבר לתגובות