"כרגע יש דברים יותר חשובים מתוצאות"

בן שמעון לערוץ הספורט לפני משחק הנבחרת מול בלארוס: "נסתכל על עצמנו"

תגיות: נבחרת ישראל

שנה גודל פונט א א א א

אחרי התבוסה לנבחרת הונגריה, ורגע לפני שתעלה למשחק הידידות הנוסף מול בלארוס, מאמן נבחרת ישראל רן בן שמעון דיבר עם שליח ערוץ הספורט להונגריה לקראת המשחק: "למדתי הרבה מאוד. לומד כל הזמן, גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית. צברתי הרבה חומרים לי ולצוות כדי לעבוד. מה שהכי חשוב לי זה שתהיה תגובתיות לתהליכים שאנחנו מנסים לעשות, ואני מרגיש שיש לי צוות לזה".

על היריבה אמר: "בלארוס קבוצה יותר גדולה מהשם שלה. ראינו את שני המשחקים האחרונים נגד נבחרת ישראל, היה מאוד קרוב. נבחרת שמאומנת על ידי מאמן ספרדי ומנסה לשחק כדורגל. אגרסיבית ומהירה, אבל אנחנו נבחרת ישראל וצריכים להסתכל על על עצמנו ועל הפרמטרים שאנחנו רוצים להתקדם בהם".

"כל פעולה בנבחרת בזאת נותנת לי חומר הלאה", המשיך בן שמעון. "לדעת מי השותפים ומי האנשים שירצו להיות מחויבים לתהליך שנרצה לעשות. אני מבין את הרצון של כולם לתוצאות מהירות ואני מחויב לתהליכים, להנחיל את הדברים שאני מאמין בהם וגם אני רוצה תוצאות. כרגע יש דברים יותר חשובים. היציעים הריקים? אני לא מסתכל על הקשיים, לכל קושי יש את הצד השני. זה המצב ועם זה אני צריך להסתדר".

המאמן הודה להונגרים על האירוח: "קודם כל האירוח פה מדהים, ואני רוצה להגיד שהייתה נקודה אחת שהייתה יותר מדהימה מהכל שהייתה נגינת ההמנון שלנו שאף אחד לא שרק ולא עשה רעש. זאת הייתה זכות גדולה כי היום להשיג את זה בעולם זה כמעט בלתי אפשרי. לא רק זה, אלא גם האנשים שאנחנו נפגשים איתם ביומיום מדהימים אלינו פה ובאמת אין זמן יותר טוב מזה להגיד להם תודה רבה".