אלון חזן קבע: דור פרץ יענוד את סרט הקפטן

מאמן הנבחרת לקראת אנדורה: "אחרי שננקה את הראש, נקבל החלטות"

שנה גודל פונט א א א א

אחרי שסיימה את דרכה מעשית, הבחורים בכחול ולבן רוצים לסיים עם חיוך: מחר (שלישי, 21:45) תתארח נבחרת ישראל באנדורה, למשחק האחרון במוקדמות יורו 2024. כזכור, הנבחרת הפסידה לרומניה - מה שקבע סופית ששווייץ ורומניה תעלנה מהבית המוקדם, אבל עוד יכולה להגיע לאליפות אירופה דרך הפלייאוף - שיתקיים בחודש מרץ. לקראת המשחק, שיהיה לפרוטוקול בלבד, המאמן אלון חזן כינס מסיבת עיתונאים.

חדש! הצטרפו לערוץ הוואצאפ של ערוץ הספורט - כל העדכונים

"אפשר לחוש אכזבה אחרי מה שקרה מול רומניה", אמר המאמן אלון חזן. "אבל מתכוננים למרץ, וזה דרך המשחק הקרוב. נראה לסיים את זה דרך ניצחון. אחר כך ננוח, נירגע ונכין את עצמנו להמשך". האם עוברות לו מחשבות אחרות בראש? "עוברות כל מיני מחשבות, אם קיבלתי החלטה פחות טובה, כזו או אחרת. ננקה את הראש, ונעשה הכנות, כדי שלא נגיע לסיטואציה שנפספס בפעם הבאה".

לגבי המשחק הקרוב נגד אנדורה אמר חזן: "אנחנו עדיין נבחרת ישראל, לא יכולים לחשוב שבוא נגמור ונלך הביתה. זו החובה בכל משחק, גם אם הזמן לא טוב והיריבה, חייבים לעשות הכל ולהראות אחריות או מקצוענות. כל אחד יודע למה הוא מחויב, וזה ייתן לנו חומר למחשבה למשחקים בעתיד".

לצידו של חזן במסיבת העיתונאים, היה בלם הנבחרת שון גולדברג שאמר: "כולנו מאוד מאוכזבים. רצינו, האמנו וציפינו ולצערנו זה לא קרה. נעשה הכל כדי להגיע הכי מוכנים שאפשר לפלייאוף. אמנם לטבלה, המשחק חסר חשיבות, אבל מבחינתנו זה חשוב לפני מרץ, לביטחון, לכל שחקן אישית. אנחנו מייצגים את הנבחרת בכל משחק ידידות או קמפיין וזה חשוב לנו".

לאחר מסיבת העיתונאים, לערוץ הספורט נודע כי אלון חזן החליט שדור פרץ יהיה זה שיענוד את סרט הקפטן של נבחרת ישראל במשחק האחרון של קמפיין מוקדמות היורו. כזכור, אלי דסה לא ייקח חלק במשחק.

הרכב משוער: דניאל פרץ, אבישי כהן, רז שלמה, סתיו למקין, אופיר דוידזאדה, דור פרץ, גבי קניקובסקי, גדי קינדה, ענאן חאליילי, דין דוד, תאי בריבו.

"רוצים להגיע הכי מוכנים". גולדברג (צילום: אודי ציטיאט)
"רוצים להגיע הכי מוכנים". גולדברג (צילום: אודי ציטיאט)