ערן זהבי: "זה נהיה טרנד לדבר כמה שיותר מלוכלך"

כוכב הנבחרת ענה לביקורות בפוסט נוקב: "אני מרגיש שאנחנו חוצים גבולות. מספיק עם הצביעות והרוע. יש לנו נבחרת אחת שצריך לאהוב ללא תנאים. הציבור צמא למשהו אחר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי הניצחון 1:4 של נבחרת ישראל במולדובה, שחתם את סיום פגרת הנבחרות הראשונה של מוקדמות מונדיאל 2022, ערן זהבי עונה לביקורות וכתב בפוסט באינסטגרם: "ניצחון חשוב אתמול! האמת, אני בדרך כלל לא מתייחס לביקורות יותר מדי, אבל אני מרגיש שאנחנו חוצים גבולות וזה נהיה טרנד לדבר כמה שיותר מלוכלך וכמה שיותר רע, כי זה תופס כותרות".

החלוץ, שכבש אמש את שער השוויון בקישינב, ירה: "יש לנו נבחרת אחת שצריך לאהוב אותה בטוב וברע, ללא תנאים, זה אינטרס לאומי ותקשורתי. הציבור צמא למשהו אחר. מספיק עם כל הצביעות והרוע הזה! כאשר שיחקנו מחצית מצוינת נגד סקוטלנד, אמרו 'אההה זה רק מחצית, בסוף נגמר תיקו'".

"אתמול הייתה מחצית ראשונה חלשה", הודה זהבי. "אני מסכים, אבל למה המשכתם להתעסק רק במחצית הזאת במקום בניצחון של הנבחרת? אז מספיק עם האינטרס, מספיק להאכיל את הציבור בדברים שהוא לא רוצה לאכול ואולי נצליח ביחד לשנות משהו ולייצר תרבות אחרת".

בנוסף, הכוכב הודה לאוהדים שהגיעו לאצטדיון בלומפילד במשחקי הבית נגד דנמרק וסקוטלנד: "תודה לקהל של הנבחרת שתמך בנו מהדקה הראשונה עד האחרונה התגעגענו אליכם! שיהיה בהצלחה". 

מעבר לתגובות