"המחצית הכי גרועה מאז ההפסד לקפריסין": שגיא כהן VS אלי גוטמן

צפו: שני הפרשנים נקלעו לוויכוח בחדשות הספורט על התצוגה של הנבחרת במולדובה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הנבחרת ניצחה 1:4 מולדובה והשיגה שלוש נקודות ראשונות בקמפיין מוקדמות מונדיאל 2022, אבל האווירה בסיום המשחק הזה מרגישה מעט כמו אווירה של אחרי הפסד. בחדשות הספורט, אלי גוטמן ושגיא כהן נקלעו לוויכוח בנוגע לתצוגה של ישראל מול הנבחרת החלשה שלא חסך ממנה ומאחד מהשני ביקורת.

"הגזמתם עם הביקורת על נבחרת ישראל, נהניתי מהרבה דקות במחצית השנייה. מסכים שהיא שיחקה כדורגל גרוע במחצית הראשונה, אבל היא ניצלה מהלך אחד טוב של הקישור. הביקורת הייתה מוגזמת", הגן גוטמן על הנבחרת והוסיף: "ווילי רוטנשטיינר ממצה מהשחקנים האלה, הוא הולך עם השחקנים שלו והאמת שלו. הוא בסופו של דבר ינותח בהתאם לתוצאה ואני לא יכול לקבל את העובדה שכשמנצחים 1:4 מספרים לי סיפורים על הדרך וכשמפסידים מספרים סיפורים על התוצאה".

שגיא כהן הגיב: "ישראל לא הלכה בדרך סלולה. מאמנים אוהבים להגיד מי היה הכי טוב על המגרש. אתה יודע מי היה הכי טוב על המגרש? ה-VAR שפסל שער חוקי למולדובה ואישר שני שערים לא חוקיים לישראל. במחצית הראשונה ישראל שיחקה את הכדורגל הכי גרוע שהיא שיחקה מאז ההפסד שלך לקפריסין. בתולדות הנבחרת אני זוכר אולי חמישה שישה משחקים כאלה".

מעבר לתגובות