זוארץ ואוחנה בעד בניון, רוטנשטיינר מתנגד

האוסטרי עדיין מעדיף מנהל זר. בהתאחדות הגיבו: "לא רציני"

תגיות: נבחרת ישראל

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הנבחרת עדיין מחפשת בעל בית: מחר (שלישי), תתכנס שוב ועדת האיתור באמצעות הזום לישיבה נוספת, בה ינסו לבחון את המועמדים לשמש כמנהל הטכני של הנבחרות הצעירות. גם הפעם יועלו שמותיהם של יוסי בניון וגל אלברמן כמי שחלק מחברי הוועדה חושבים שיכולים למלא את התפקיד. בניון כבר הבהיר לחברי וועדת האיתור שחלקם כבר שוחחו איתו, שללא נגיעה לנבחרת הבוגרת כפי שהיתה לווילי רוטנשטיינר בזמנו כששימש כמנהל טכני, הוא לא יילך על התפקיד - מאחר ולדעתו תפקיד כזה דורש שיתוף פעולה מלא עם המאמן הלאומי.

בניון, שזוכה לתמיכה מיו"ר הוועדה המקצועית, שינו זוארץ ומחבר הוועדה אלי אוחנה, טרם נפגש עם המנהל המקצועי הנוכחי, ווילי רוטנשטיינר. למרות זאת, לא מן הנמנע שחברי הוועדה ינסו למצוא את הדרך להפגיש בין השניים, על מנת לקדם את הרצון שימונה, לו שותף גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון.

במקביל, וכפי שכבר פורסם בערוץ הספורט רוטנשטיינר מעדיף מנהל טכני זר, דבר שלא נפסל על הפרק. מן הסתם, עלות הבאת מנהל טכני זר תהיה גבוהה יותר מישראלי, אבל במידה ויגיע אחד כזה, הוא לא יגור בארץ אלא יבוא מדי כמה שבועות ויפקח מרחוק. " זה לא רציני" אמר אחד מחברי הוועדה, "למה ווילי דרש כמנהל טכני נגיעה לנבחרת הבוגרת ועכשיו הוא לא מעוניין? זה אבסורד".

בסופו של יום, מילתו של אורן חסון תקבע. לוועדת האיתור יש שיניים ורוטנשטיינר כזכור נבחר כמאמן ברוב קולות ואחרי התנגדות זוארץ ולכן לא מן הנמנע כי תהיה עוד פגישה עד ההחלטה הסופית. אגב, רוטנשטיינר לא אמור לנחות בקרוב וימתין לסיום הסגר.

עדיין מעוניין במנהל זר. רוטנשטיינר (צילום: אלן שיבר)
עדיין מעוניין במנהל זר. רוטנשטיינר (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות