בניון, אלברמן או זר: מי יהיה המנהל הטכני הבא בנבחרת?

משלושה ייצא אחד. אוחנה וזוארץ דוחפים למינוי שיאן ההופעות, שמתלבט, מכיוון שלא תהיה לו נגיעה בבוגרים. ההחלטה תתקבל ללא רוטנשטיינר, שנמצא בחו''ל עד סוף הסגר

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מינויו של ווילי רוטנשטיינר למאמן נבחרת ישראל עד 2022 גרר לא מעט ביקורות, אבל חברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל אישרו את המלצת וועדת האיתור ברוב קולות. כעת, ערוץ הספורט חושפים את שני השמות הישראלים שעל הפרק להתמנות למנהל הטכני, אם יוחלט לא ללכת על מנהל טכני זר, שגם זו אופציה בתמונה.

עוד קודם לכן פורסם כי רוטנשטיינר מעדיף זר, אבל בהתאחדות לכדורגל דוחפים למנות ישראלי. שניים שהיו"ר, אורן חסון, חושב שיכולים להתאים הם גל אלברמן ויוסי בניון.

מדובר בתפקיד ללא נגיעה לנבחרת הבוגרת כל עוד רוטנשטיינר יהיה המאמן, ולכן אותם גורמים חושבים שבניון, שמוערך מאוד, יעדיף שלא לקבל על עצמו את התפקיד. בשיחות שנערכו בוועדת האיתור, שמו של בניון עלה. אלי אוחנה ושינו זוארץ טענו כי הוא האיש המתאים לתפקיד, אם אכן יוחלט שרוטנשטיינר יאמן.

האוסטרי, שיצא לחגוג את חג המולד באוסטריה, לא יוכל לחזור לארץ עד תום הסגר, אך בהתאחדות לכדורגל לא מתכוונים להמתין לו כדי לקבל החלטות לגבי משרת המנהל הטכני או המאמנים לנבחרות הצעירות.

רוטנשטיינר רוצה להשאיר לצידו את אלון חזן אבל אם האחרון יסרב, אז הוא ימונה למאמן הנבחרת הצעירה. גדי ברומר, אחד מהאנשים הקרובים לאוסטרי עשוי לקבל את נבחרת הנוער ואופיר חיים מיועד לנבחרת הנערים. כל המאמנים של הנבחרות הצעירות יעבדו גם באקדמיות ויצטרפו לגיא עזורי שכבר שם. מאמן הנבחרת הצעירה, ניר לוין, יסיים את חוזהו בסוף החודש ולא ימשיך.

בינתיים באוסטריה. (צילום: אלן שיבר)
בינתיים באוסטריה. (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות