וילי רוטנשטיינר ייפגש עם ביברס נאתכו

האוסטרי רוצה להצעיר את סגל הנבחרת, אך הקפטן מעוניין להישאר. שחקנים תומכים בו: "הוא יותר מעוד שחקן על הדשא"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שהמשך דרכו כמאמן נבחרת ישראל אושר רשמית, וילי רוטנשטיינר מתחיל לעבוד. האוסטרי מתכוון להיפגש עם קפטן הנבחרת, ביברס נאתכו, כדי לקבל החלטה אם הקשר ימשיך גם בקמפיין הקרוב, ואם כן, באיזו סיטואציה.

נאתכו הוא שיאן ההופעות בקבוצות זרות אחרי שעבר לפני מספר חודשים את יוסי בניון, ומדורג במקום השלישי ברשימת שיאני ההופעות של הליגה האירופית בכל הזמנים. הקשר הוותיק, שקיבל לא מעט שבחים מרוטנשטיינר, מעוניין להישאר בנבחרת ומרגיש שיש לו עוד הרבה מה לתרום.

אם אכן ימשיך לקמפיין נוסף, נראה שלא מעט שחקנים בנבחרת יהיו מרוצים מהמהלך: "אולי בתקשורת לא אוהבים אותו, אבל עבורנו הוא יותר מעוד שחקן על הדשא. כולנו תקווה שהוא יישאר".

בשאר שנותיו בנבחרת, נאתכו רשם 73 משחקים בינלאומיים שבהם כבש שני שערים. מאז ה-24 במארס 2018 הוא עונד את סרט הקפטן, והפך לשחקן הלא יהודי הראשון ששימש כקפטן נבחרת ישראל. ובאותו נושא, אם יוחלט שנאתכו לא ימשיך או יישאר במתכונת שונה, מי שעשוי לרשת ממנו את סרט הקפטן הוא מנור סולומון, שמסומן כשחקן העתיד של הכדורגל הישראלי.

בינתיים, כשעוד לא ברור אם נאתכו יצטרף לשרן ייני שכבר פרש מהנבחרת, מי שלא אמור להמשיך הוא איתן טיבי. בנוסף, רוטנשטיינר כבר החליט שגם שחקנים כמו בירם כיאל ותומר חמד לא ישובו ללבוש את המדים הלאומיים, במטרה לבנות על צעירים.

גם כיאל בחוץ. הצערת הסגל על הפרק (אלן שיבר)
גם כיאל בחוץ. הצערת הסגל על הפרק (אלן שיבר)
מעבר לתגובות