"סמרטוטים": הדברים שהטיח זהבי בשוטרים

הכוכב הגיב לכאורה בחריפות. נציגו: פרובוקציה של השוטרים

תגיות: ערן זהבי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אירוע נוסף שלא מוסיף הרבה כבוד לכדורגל הישראלי. ערן זהבי, אולי הכוכב הכי גדול של הענף, עוכב היום (שישי) לחקירה באזיקים על ידי משטרת ישראל, זאת בחשד ל"הקמת רעש חריג" בבית שבסביון. על פי החשדות, כוכב נבחרת ישראל ערך מסיבה, בה הקים רעש חריג במסגרת שעות המנוחה, ולאחר ששוטרים הגיעו כדי להפסיק את הרעש - כך על פי הודעת המשטרה - "הפריע לשוטרים בעת מילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם, ואף הפנה לעברם איומים".

זהבי, כאמור, הובל לתחנת המשטרה שם ציינו בפניו החוקרים חלק מהדברים החריפים שאמר לשוטרים, כך לטענתם כמובן. בין השאר, כוכב הנבחרת הטיח לכאורה: "סע סע יא מטומטם", "אל תדאג, אתה תראה עוד מי אני", "תיתן את הדוח ותלך", "אלה סמרטוטים, בטח קיבלו 10 אחוז על הדוח שנתנו לי. סמרטוטים".

מנגד, פרקליטו של זהבי, עורך הדין עדי כרמלי, טען: "מדובר באירוע הקמת רעש שאלמלא היה מדובר בערן זהבי היה מטופל אחרת לחלוטין. השוטרים כאילו מראש הגיעו לייצר פרובוקציה. אני לא מכיר אירועי הקמת רעש שמטופלים על ידי שישה שוטרים. מהסרטונים שפורסמו בתקשורת ברור שהשימוש בכוח והכבילה באזיקים נעשו לפני שהודיעו לערן שהוא עצור ומכאן שהמעצר כולו נועד להצדיק את השימוש בכוח של השוטרים".

צפו ברגע מעצרו של זהבי>>

פרקליטו של זהבי, עו"ד עדי כרמלי
פרקליטו של זהבי, עו"ד עדי כרמלי
מעבר לתגובות