"שים עליי אזיקים": צפו ברגע המעצר של ערן זהבי

כוכב נבחרת ישראל עוכב לחקירה לאחר שעל פי החשד ערך מסיבה בביתו ו"הקים רעש חריג". בזמן העימות נשמע אומר: "ארבעה שוטרים על רעש. נגמרו האנסים והרוצחים"

תגיות: ערן זהבי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אירוע מביך לכוכב נבחרת ישראל: ערן זהבי עוכב היום (שישי) לחקירה באזיקים על ידי משטרת ישראל, זאת בחשד ל"הקמת רעש חריג" בבית שבסביון. על פי החשדות, זהבי ערך מסיבה בביתו, בה הקים רעש חריג במסגרת שעות המנוחה, ולאחר ששוטרים הגיעו כדי להפסיק את הרעש - כך על פי הודעת המשטרה - "הפריע לשוטרים בעת מילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם, ואף הפנה לעברם איומים". 

מאוחר יותר, לידי אתר ערוץ הספורט הגיע קטע וידאו מרגע מעצרו של זהבי, בו נראה השחקן מתעמת עם השוטרים ואף אומר להם, בין השאר, "אל תיגע בי" ו"שים עליי אזיקים". כמו כן, נשמע אומר זהבי: "ארבעה שוטרים על רעש. נגמרו האנסים והרוצחים". צפו בקטע בנגן הווידאו למעלה>>

בהודעת מחוז דן של המשטרה נכתב: "בעקבות מספר דיווחים שהגיעו למוקד 100,  על הקמת רעש חריג בשעות מנוחה במסיבה שנערכה בסביון, הגיעו למקום שוטרים  שם הבחינו במספר משתתפים. השוטרים  פעלו להפסקתו של הרעש ואולם בעל המקום (ע"פ החשד מדובר בזהבי) הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודע לבעל המקום כי הוא מעוכב ולנוכח התנגדותו הוא נעצר".

זהבי מעוכב על ידי השוטרים
זהבי מעוכב על ידי השוטרים
מעבר לתגובות