"בבית היינו טובים מסקוטלנד. הכל אפשרי"

הרוש, שבולט במדי ספרטה, הפגין ביטחון: "לא נופלים מהם"

תגיות: נבחרת ישראל

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שפתח במשחק האחרון של נבחרת ישראל מול מקדוניה הצפונית והציג יכולת טובה, אריאל הרוש המשיך גם אתמול (ראשון) להרשים, כשקבוצתו ספרטה רוטרדם ניצחה את ויטסה ארנהיים ללא אלי דסה הפצוע. הרוש שזכה מצד העיתונות ההולנדית בתואר מצטיין המשחק אחרי שהציל את קבוצתו משני שערים בטוחים, צפוי להמשיך כמובן לקבל את הקרדיט גם במשחקים הקרובים מול וילם ll והראקלס.

בעקבות הניצחון אתמול עלתה קבוצתו של השוער הישראלי למקום העשירי, רק ארבע נקודות מאוטרכט שבמקום הרביעי. עבור ויטסה היה מדובר בהפסד רביעי ברציפות כשרק בעוד שבועיים ישוב אלי דסה לאימונים מלאים אחרי שנקע את הקרסול במשחק הנבחרת בסקופיה.

הרוש התייחס להגרלה חצי גמר פלייאוף היורו מול סקוטלנד. "זו הגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל", אמר השוער, "נצטרך לבוא מוכנים לרגע הזה כי במשחק אחד הכל יכול לקרות. גם כשהפסדנו בגלאזגו 3:2 לא נפלנו מהם והיינו קרובים לסיים בתיקו. בבית ניצחנו אותם והיינו עדיפים, כך שביום נתון הכל יכול לקרות ונצטרך להתכונן מעכשיו".

על היכולת של הנבחרת לאחרונה אמר הרוש: "זה לא סוד וכולם שמים לב, כולל אנחנו, שאנחנו לא נראים טוב בתקופה האחרונה. אני מקווה מאוד שנבוא מוכנים כדי ננצח ואז לחשוב על הגמר. מה שמעניין כרגע זו סקוטלנד ולא מה יהיה במשחק המקביל".

איש המשחק. הרוש (getty)
איש המשחק. הרוש (getty)
הרוש, בנבחרת המחזור
הרוש, בנבחרת המחזור
מעבר לתגובות