קינדה וכיאל בסגל הנבחרת. סולומון הפצוע ומיכה בחוץ

הרצוג ממשיך באותו קו גם בסגל שיפגוש את פולין וצפון מקדוניה במוקדמות היורו: אלמקייס ובן הרוש בפנים. דגני חזר, שלמה לא זומן הפעם. טוואטחה זומן למרות הפציעה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נבחרת ישראל תסיים החודש את הופעותיה במוקדמות יורו 2020 - במשחק בית מול פולין ומפגש בחוץ עם מקדוניה הצפונית. היום (רביעי) נחשף הסגל בלי יותר מדי הפתעות. המכה העיקרית לנבחרת היא אי היכולת לזמן את מנור סולומון, שסובל מפציעה רצינית בשריר אחרי שנפצע במשחק הליגה האחרון של שחטאר דונייצק. הקשר הצעיר צפוי להיעדר כחודש.

מי שזומן במקום סולומון הוא גדי קינדה מבית"ר ירושלים, שעשוי לערוך הופעת בכורה המדים הכחולים-לבנים. שינוי נוסף שנעשה מהסגל הקודם הוא הוצאתו של רז שלמה ושובו של בירם כיאל, שחזר לכושר משחק מלא ויוכל לעזור לנבחרת במשחקים האחרונים של הקמפיין. גם אוראל דגני חזר, בעוד דור מיכה נותר בחוץ פעם נוספת.

שחקן נוסף שזומן הוא טאלב טוואטחה שסובל מפציעה ויקווה להחלים בזמן ממתיחה בשריר ולהיות כשיר. טוואטחה, שפתח בשני המשחקים האחרונים, מול אוסטריה ולטביה, מתח את שריר הירך האחורי. אם לא יוכל לשחק, מי שעשוי להחליפו בעמדת המגן השמאלי מול פולין הוא מי שהחליפו במשחק הניצחון על לטביה, מגנה של מכבי חיפה סאן מנחם, שגם ערך באותו ערב את הופעת הבכורה שלו במדים הלאומיים.

לנבחרת, שרחוקה 5 נקודות מהמקום השני בבית ז' (אוסטריה), סיכוי תיאורטי בלבד להשיג את הכרטיס לאליפות אירופה דרך קמפיין המוקדמות. עם זאת, אנדי הרצוג ושחקניו עדיין עשויים לתפוס את המקום בשלב פלייאוף, זאת בזכות הדירוג הטוב שהושג בקמפיין מליגת האומות.

הסגל המלא של נבחרת ישראל

שוערים: אריאל הרוש, אופיר מרציאנו, יואב ג'רפי

הגנה: אלי דסה, חאתם עבד אלחמיד, אוראל דגני, לואי טאהא, איתן טיבי, עומרי בן הרוש, טאלב טוואטחה, סאן מנחם

קישור: דן גלזר, נטע לביא, ביברס נאתכו, בירם כיאל, עילאי אלמקייס, ניר ביטון, דולב חזיזה, גדי קינדה, יונתן כהן

התקפה: מואנס דאבור, ערן זהבי, דיא סבע, שון וייסמן

יחלים בזמן? טוואטחה (אלן שיבר)
יחלים בזמן? טוואטחה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות