ויסמן: "משחק אחרי הצום? זה רק בראש". צפו בדיווח

חלוץ נבחרת ישראל, ששיחק במדי וולפסברגר אחרי צום גדליה, הסביר: "אנחנו מקצוענים, זה לא משפיע". לקראת אוסטריה: "לא משחק מיוחד עבורי". צפו בדיווח של שליחנו לווינה

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נבחרת ישראל תעלה ביום חמישי בערב למשחק חשוב נוסף במוקדמות יורו 2020, הפעם מול אוסטריה בחוץ. שריקת הפתיחה תישמע מעט יותר מ-24 שעות אחרי סיום הצום לרגל יום הכיפורים, דבר שעלול להפוך את המשימה של השחקנים בכחול-לבן לקשה עוד יותר. אלא שמבחינת שון ויסמן, עובדה זו לא תהווה תירוץ בכל מקרה.

"אם מתארגנים כמו שצריך לפני ואחרי, אז הכל בסדר", הסביר ויסמן, ששיחק לאחרונה במדי וולפסברגר אחרי צום גדליה, והוסיף: "הצום ינקה לנו את הגוף. אנחנו ספורטאים מקצוענים ונבוא מוכנים בכל סיטואציה. זה הכל בראש, כאמור - אם אתה מתארגן כמו שצריך, אז לא משפיע".

הרצוג באימון באוסטריה (ההתאחדות לכדורגל)
הרצוג באימון באוסטריה (ההתאחדות לכדורגל)
(ההתאחדות לכדורגל)
(ההתאחדות לכדורגל)
(ההתאחדות לכדורגל)
(ההתאחדות לכדורגל)
הנבחרת תחגוג פעם נוספת מול אוסטריה? (אלן שיבר)
הנבחרת תחגוג פעם נוספת מול אוסטריה? (אלן שיבר)

ויסמן אמנם מככב בימים אלה בליגה האוסטרית ומכיר היטב חלק משחקני הנבחרת, אבל מבחינתו זה רק עוד משחק. "זה לא משחק מיוחד, אתן את ה-100 אחוז שלי תמיד, לא משנה מול איזו נבחרת. זה לא משחק של שון ויסמן, אלא של נבחרת ישראל, מדובר פה על הרבה מאוד", הדגיש החלוץ, "בקבוצה שלי כולם כמובן רוצים שהנבחרת שלהם תנצח, אז צחקנו על זה בינינו באימון. זה נחמד".

על המשחק עצמו אמר: "כולם ראו בקמפיין הזה שאנחנו נבחרת ממש טובה, אנחנו יכולים לנצח בחמישי, אנחנו רק צריכים להאמין ונוכל לעשות את זה. על פניו, זה נראה שאוסטריה הנבחרת בכושר הכי טוב בבית, אבל עוד פעם - אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו. לבוא מוכנים ולהאמין".

צפו בדברים של שון ויסמן לקראת המשחק>

מעבר לתגובות