התחנה הבאה של זהבי - מועדון פאר באירופה

גם באירופה כבר אי אפשר להתעלם. ערן זהבי הוכיח כי הוא לא זקוק לסרט הקפטן על מנת להנהיג, כשלקח אחריות והצעיד את נבחרת ישראל לניצחון מרשים בלטביה. שלמה שרף מתקשה להירגע מהתצוגה של החלוץ, זורק מילה טובה להרצוג ואופטימי מאוד לפני פולין

תגיות: נבחרת ישראל

שלמה שרף
שלמה שרף
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נהנתי מהנבחרת, וכל אחד שראה את המשחק אתמול (שישי) מול לטביה קיבל תמורה מלאה. נכון שהיריבה נחותה וחלשה מאוד, אבל זה לא גורע מהתצוגה של הנבחרת ושל ערן זהבי המדהים - מה שהבחור הזה עושה הוא לא דבר רגיל.

מדברים הרבה על הליגה הסינית ועל כך שהיא ליגה חלשה, אבל גם מול עמודים קשה לעשות דברים טובים. זהבי היה משכמו ומעלה, פשוט ענק. אין מילים אחרות לתאר אותו. הצורה בה הוא משתחרר משחקני ההגנה, הוא כל כך חכם בתנועה שלו. זהבי לוקח על עצמו אחריות והוא מסוג המנהיגים שלוקחים קבוצה או נבחרת ומובילים אותה לפסגות שרק הוא יכול.

אני מאוד מקווה שיעשה זאת גם נגד פולין, אך חבל שנזכר רק בשלהי הקריירה שלו לעשות את הדברים האלה. יכול מאוד להיות שזריקת סרט הקפטן ביגרה אותו, הוא הפך לאחראי יותר. גם בלי הסרט על היד, רואים שיש מנהיג בנבחרת. אני מופתע ממנו לחלוטין. הוא היה בערב פשוט ענק. אין מילה שיכולה לתאר את התצוגה שלו, בלי קשר לשלושער. אני לא מאמין שסין היא התחנה האחרונה שלו בקריירה, אני חושב שבאירופה לא מתעלמים ובסכומים של היום, אני חושב שהוא לא אמר את המילה האחרונה. התחנה הבאה תהיה מועדון פאר באירופה.

לא צריך את סרט הקפטן. זהבי (אלן שיבר)
לא צריך את סרט הקפטן. זהבי (אלן שיבר)

לגבי הנבחרת, יש לנו ביטחון רב ומורל טוב. אני חושב שגם בפולין אפשר לעשות תוצאה טובה, הכל אפשרי בכדורגל. אם הנבחרת תמשיך בקו הזה, אפשר להוציא לפחות נקודה. הנבחרת מסוגלת לכך. ההגנה מאורגנת, אלי דסה היה מצוין, אולי המשחק הטוב שלו במדי הנבחרת. דור פרץ מתפתח להיות המנהיג במרכז המגרש, גם ביברס נאתכו היה טוב וסיפק משחק הגנתי מוצלח. בחלק הקדמי, רואים שיש תיאום בין דיא סבע לזהבי.

בתור מאמן, ראיתי שיש דרך, יש התלהבות ורצון. להזכיר לכם שלפני חודשיים וחצי פולין בקושי ניצחה את לטביה בבית. אני מאוד אופטימי, רואים שיש המשכיות אחרי אוסטריה. הנבחרת היא הנאה צרופה. כל כך הרבה איומים על השער לא רואים בכל משחק. אנדי הרצוג עושה עבודה טובה ואני חושב שאנחנו בדרך הנכונה.

הרצוג. רואים המשכיות (אלן שיבר)
הרצוג. רואים המשכיות (אלן שיבר)
דסה. אולי משחקו הטוב במדי הנבחרת (אלן שיבר)
דסה. אולי משחקו הטוב במדי הנבחרת (אלן שיבר)
ענו על הסקר >>>
הוסף תגובה