אלמוג כהן: זהבי שחקן ברמה הכי גבוהה שיש

קשר הנבחרת ל-"5 באוויר": לדעתי הוא פספס קריירה באירופה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

קשר נבחרת ישראל, אלמוג כהן, התראיין היום (שלישי) ל"חמש באוויר", והתייחס, כצפוי, לנבחרת ישראל במדיה שיחק מול אוסטריה ביום ראשון. הקשר שיבח את מאמנו בנבחרת, אנדי הרצוג: "הוא הביא אווירה שהכל אפשרי, ואתה רואה את זה על המגרש. הכדורגל הגרמני הוא מאוד מנטלי, גם כשקבוצה בפיגור, אתה רואה שחקנים לוחצים ורצים, לא מוותרים גם בפיגור 5, כאילו זה 0:0. אנדי הביא את החשיבה הזאת לנבחרת. בשני המשחקים היינו במצבים לא פשוטים, אבל נלחמנו ואני שמח על זה".

גם גיבור הניצחון הגדול על אוסטריה, ערן זהבי, זכה למחמאות מכהן: "אם הוא היה עובד בבאיירן מינכן, הוא היה יכול להיות תומאס מולר. לדעתי הוא פספס קריירה באירופה, כי מבחינת יכולת הוא ברמה הכי גבוהה". באשר למצב קבוצתו, אינגולשטאדט, שנמצאת במקום האחרון בבונדסליגה השנייה ורחוקה 4 נקודות מהקו האדום, אמר הקשר: "אני מקווה שנחזור מפגרת הנבחרות עם רצף ניצחונות, יש לנו כמה משחקים קשים מול יריבות טובות ואנחנו חייבים לצבור נקודות, אם לא ניקח אותן אנחנו בבעיה".

בנוגע לעתידו, כהן סימן מטרה ברורה: הישארות בגרמניה. "קשה לי להאמין שאשאר באינגולשטאדט, אם נרד ליגה. אני מעוניין להישאר בגרמניה, מכבי נתניה והפועל ב"ש תמיד בלב שלי, אבל אם אחזור, זה יהיה רק למועדון שבו אוכל להתפתח ולתרום".

"היינו במצבים לא פשוטים, אבל נלחמנו" הרצוג (צילום: אלן שיבר)
"היינו במצבים לא פשוטים, אבל נלחמנו" הרצוג (צילום: אלן שיבר)
הוסף תגובה