"הפועל באר שבע מועדון גדול. אנחנו כאן כדי להישאר"

צפו באלונה ברקת שרה את השיר של מאור מליקסון: "מודה לרוני לוי ולצוות שלו"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )

הפועל באר שבע סיפקה עונה אדירה והיא הסתיימה בצורה מתוקה במיוחד ועם גביע שלישי בתולדות המועדון. בחגיגות של הקהל והשחקנים האדומים, עלתה אלונה ברקת על הבמה, שרה את שירו של מאור מליקסון ופתחה בנאום.

"אוהדות ואוהדים, אחיי ואחיותי. זה עוד יום גדול בתולדות המועדון. היו לנו הרבה כאלו בשנים האחרונות, שמונה תארים וזה לא הסוף. שוב הוכחנו שאין דבר שהוא בלתי אפשרי, שאין מחסום שהוא בלתי אפשרי אם רק נהיה כולנו חדורי מטרה. היום כולם יודעים שהפועל ב"ש הוא מועדון גדול, בזכות. הוא כאן כדי להישאר כזה".

"המועדון שלנו דגול בזכות המון אנשים ולא בזכות אדם אחד, בזכות ישראלים שחקנים זרים וישראלים וכאלו שהופכים לישראלים, חבורה שלא נשברת ברגעים שנראים לאחרים אבודים. אליניב ברדה ומליקסון הנסיכים שלנו. זה המקום להודות לרוני לוי ולצוות שלו".

"קיבלנו תמיכה מדהימה והערב הזה מוכיח שהכל אפשרי: להקים תצוגה מופלאה כזו תוך 24 שעות. האוהדים והאוהדות, תושבי העיר ואלו שבאים מרחוק מלווים אותנו כל הזמן, אתם מופת ודוגמא לכל אוהדי הכדורגל בארץ. מבטיחים שנעשה הכל כדי שנחווה עוד הרבה רגעים מרגשים כאלו, יאללה הפועל יאללה ב"ש יאללה הנגב".

ברקת: "כולם יודעים שב"ש מועדון גדול" (אלן שיבר)
ברקת: "כולם יודעים שב"ש מועדון גדול" (אלן שיבר)
מעבר לתגובות