"הנסיעות לב"ש קשות. אני מאבד את הראש"

אלחמיד ב"5 באוויר": "אני שעות בפקקים מהצפון. זה לא פשוט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

הפועל באר שבע נעלה אמש (שלישי) את העונה שלה בטעם טוב לאחר ניצחון על מכבי חיפה בפנדלים בגמר הגביע, רגע לפני הנפת התואר החשוב. היום, חאתם עבד אלחמיד הגיע להתארח ב-'5 באוויר' ודיבר בין היתר גם על עתידו.

"עושה בכל יום את הדרך מהצפון לב"ש, ואני עובר דרך ארוכה מאוד בפקקים במשך שעות", סיפר, "זה לא קל, אני עובר מלא זמן בפקקים. לדעתי זה מה שגרם לי לאבד את הראש. הנסיעות מהצפון גרמו לי להגיב לא טוב, וזה לא פשוט מה שאני עובר מבחינת הנסיעות. אני מאוד נהנה בהפועל ב"ש מבחינה חברתית, אבל זה לא פשוט מה שאני עובר".

אין דרך של המועדון לעזור לך אולי כדי שלא תהיה על הכביש כל כך הרבה שעות?
"אני יכול לסדר את זה, אין בעיה, אבל זה לא פשוט. לצאת ב-5:30-6:00 מהצפון כדי להגיע לב"ש לאימון בוקר זה לא אידיאלי. רציתי לעבור מהצפון, אבל זה לא התאפשר למשפחה שלי. מאוד קשה לי הנסיעות מהצפון לב"ש. לא רוצה שיחשבו בבאר שבע שלא טוב לי. הסיבה היחידה שמקשה עליי זה המרחק הגיאוגרפי. זו הסיבה היחידה שגורמת לי להיות לא רגוע, אני מקווה שדברים יסתדרו".

בנוסף, השחקן דיבר גם על המצב בנבחרת, על הפוסט שפרסם ועל היחסים מול ערן זהבי: "זה לא סוד שהאווירה בתקופה האחרונה בנבחרת הושפעה מהמצב המדינה, וזה לא אמור לקרות. ערן הוא חבר לנבחרת. יש בינינו כבוד הדדי. אין משהו ביני לבינו. רציתי לספר את הסיפור האישי שלי בפוסט ודרכו לתת מסר לכולם ולהגיד מה שאני מרגיש. אני חושב שדרך הסיפור האישי שלי, זה עזר להעביר מסר של שלום ואת החיבור שלי למדינה. זה מה שהסברתי גם לערן, הוא הבין את זה והתקדמנו. אין בינינו שום מחלוקת ואני ביחסים טובים עם ערן זהבי".

"מאבד את הראש בגלל הנסיעות" (ברני ארדוב)
"מאבד את הראש בגלל הנסיעות" (ברני ארדוב)

"אני יכול להגיד שכשהייתי בסלטיק, ניר ביטון היה איתי והיינו מחכים לרגע הזה שנבוא לנבחרת", המשיך "היינו מאושרים להגיע לנבחרת וחדר ההלבשה היה מאוד כיף, וזה מה שחסר עכשיו. את זה נצטרך לעבוד קשה כדי להחזיר. אני מקווה שזה יסתדר".

אתה תשחק בהתכנסות הקרובה של הנבחרת?
"הנבחרת מעודכנת דרך הצוות הרפואי של ב"ש שאני תקופה ארוכה משחק עם כאבים ועם משככי כאבים. לצערי, לא אהיה כשיר למשחקי הנבחרת מול איסלנד ואלבניה".

"היה לי חודש וחצי-חודשיים, שאיבדתי את הראש ועשיתי דברים שבדיעבד לא הייתי צריך לעשות", המשיך והתייחס לחוסר היציבות שלו העונה, "אני מתחרט על הדברים האלה, אבל זה לא נכון לצייר את זה כאילו אני שחקן בעייתי. שחקן בעייתי זה מישהו שכל הקריירה עושה בעיות, אני לא המקרה הזה".

איזה שינוי ראית מרוני לוי לאליניב ברדה?
"אני מודה לרוני על התקופה שהוא היה בהפועל ב"ש. זה לא סוד שבינינו לא הכי הסתדרנו, אבל רוני הוא אחלה גבר, מאמן מצוין והכי אמיתי שיש. לא הסתדרנו והיו ירידות בהתנהגות. הוא נתן את הקבוצה לאליניב ברדה במצב מצוין. השינוי שאליניב עשה זה שהוא יותר קרוב לשחקנים, יותר סחבק".

מעבר לתגובות