גיא צרפתי: "לא מכיר הגרלה קלה בגביע"

עוזר מאמן מכבי חיפה לא מקל ראש בעפולה: "משחק מרגש"

תגיות: גביע המדינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הגרלת רבע גמר גביע המדינה סיפקה הערב (חמישי) מספר מפגשים מסקרנים, וביניהם, מכבי חיפה שתפגוש את הפועל עפולה מהליגה הלאומית. עוזר מאמן הירוקים, גיא צרפתי, אמר על ההגרלה: "אני לא מכיר בגביע הגרלה טובה או קשה, מי שרוצה לקחת גביע צריך להתמודד עם כל המכשולים שיש ועם כל הכבוד אני חושב שעפולה הדיחה מהליגה הראשונה בצורה יפה ויש להם מספר שחקנים טובים שאפילו אני זכיתי לשחק איתם".

"הולך להיות משחק לא קל", הוסיף צרפתי. " נעשה הכנה טובה כי כדי לקחת גביע, צריך לבוא מוכנים וזה מה שנעשה". על שחקנים כמו גיא דהן ועמית מור שגדלו במועדון הירוק, אמר: "אני חושב שבאופן טבעי יהיה מרגש, כי מבחינתם הם יעלו לשחק מול מכבי חיפה, מועדון בכיר שפוגש המון אקסיות. כמו שאמרתי, יהיה משחק מרגש".

מאמן הפועל עפולה, רומן זולו התייחס לתוצאות ההגרלה: ״הגביע זה חוויה גדולה, הראנו שאנחנו קבוצה חזקה ויכולים להתמודד מול כל קבוצה בכבוד. אנחנו לקראת הישורת האחרונה בליגה וזה מה שעומד לנגד עינינו, מכבי חיפה זה מועדון ענק בכדורגל הישראלי עם מאמן מצוין וסגל שחקנים נהדר, שנגיע לקראת המשחק, נלמד את היריבה ונהיה הכי מוכנים, זאת היריבה הכי קשה שיכולנו לקבל ביחד עם מכבי ת״א".

איתן אהרון מהפועל כפר שלם, שתשחק נגד הפועל תל אביב, שיתף: "אני אמרתי שכל קבוצה שתיפול - אין לנו בעיה. אנחנו כאן כדי ליהנות מרבע הגמר. יש לנו כמה שחקנים שגדלו בהפועל ושייכים להפועל, והם מאוד רצו לקבל אותם. צחקתי כי זה בדיוק מה שהם ביקשו. הפרשי הרמות בינינו ברורים, אנחנו באים ליהנות מהרגע. יש לנו גם ליגה על הראש".

אהרון. בא ליהנות
אהרון. בא ליהנות
מעבר לתגובות