כפ"ס מתכוננת לגביע. חסאני יערוך בכורה

אלישע לוי לפני כפר קאסם: "הם ניצחו אותנו בשנה שעברה"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא סיימה היום (חמישי) את הכנותיה לקראת סיבוב ח' בגביע המדינה מחר (14:00) מול מ.ס כפר קאסם. אלישע לוי צפוי לערוך מספר שינויים ב-11 לעומת משחק ההפסד למכבי תל אביב: "מה שחשוב מבחינתו זה לעבור את המשחק ולהימנע מהפתעות". פלורנט חסאני צפוי לערוך בכורה בהרכב הירוקים.

"אנחנו נערכים בשיא הרצינות למשחק, כמו לכל משחק. תעמוד מולנו יריבה טובה שכבר ניצחה אותנו בשנה שעברה באותו מעמד", סיפר לוי לקראת המפגש המאתגר, "מה שחשוב מבחינתנו זה לעבור את המשחק ולהימנע מהפתעות. זה מפעל יפה, נרצה להמשיך בו כמה שיותר ונעשה את כל מה שצריך כדי לנצח", סיכם המאמן.

לוי יבצע מספר שינויים ב-11 בעקבות חסרונם של טום שלח (פציעה בגיד האכילס) ואביב סולומון (צהובים). בן חיון הצעיר יפתח בצד שמאל של ההגנה, בעוד עומר דנינו יוסט אל עמדת המגן הימני. בניגוד למפגש מול מכבי תל אביב, שם עלה עם שלישיית בלמים, המאמן צפוי לעבור למערך של רביעיית הגנה.

אמאדו סוקונה. ינסה לעצור את בצורת הכיבושים (אלן שיבר)
אמאדו סוקונה. ינסה לעצור את בצורת הכיבושים (אלן שיבר)

על אף שמדובר בקבוצה מהליגה הלאומית, בכפר סבא לא מקלים ראש ויודעים שממתין להם משחק מאתגר. "אי אפשר להגיד שגביע הוא המטרה שלנו העונה, אבל ניצחון בהחלט יכול להחזיר אותנו לתלם ולחזק לנו את הביטחון", אמרו במועדון.

מי שצפוי לערוך הופעת בכורה בהרכב ובמדים הירוקים בכלל, הוא קשר נבחרת קוסובו, פלורנט חסאני. השחקן בן ה-23, כמו גם הקשר האנגלי ג'יימי הופקאט, החלו להתאמן עם הקבוצה השבוע ומאחר והראשון נמצא בכושר טוב, החליט המאמן להעניק לו את הקרדיט כבר במשחק הקרוב. גם הופקאט יכלל בסגל וצפוי להשתלב. חסאני ישתף פעולה בחלק ההתקפי עם לוואגה קיזיטו ואמאדו סוקונה, שינסו לשבור בצורת של שער אחד בחמשת המשחקים האחרונים.

הרכב משוער: איתמר ישראלי; עומר דנינו, טל מכלוף, סודיק אטנדה, בן חיון; דומנטאס שימקוס, עומר לקאו, בן רייכרט; פלורנט חסאני, לוואגה קיזיטו ואמאדו סוקונה.

מעבר לתגובות