לא נשאר מאום: א.א. פאחם בצרות לפני חיפה

אום אל פאחם לא התאוששה מהסנסציה מול מכבי ת"א. מאז היא התדרדרה בליגה, פיטרה את ניר ברקוביץ' ומינתה את נועם שוהם. רגע לפני המפגש עם מכבי חיפה בשמינית הגמר, במועדון מקווים לעוד התעלות. יו"ר הקבוצה, אחמד אבו עלאם: "הראש בלוד ובעפולה"

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחת הקבוצות המסקרנות ביותר בכדורגל הישראלי בעת האחרונה היא ללא ספק הפועל אום אל פאחם, שעלתה לכותרת לאחר שהדיחה את מכבי תל אביב מגביע המדינה. הערב (שלישי, 19:20, שידור ישיר ב-5PLUS) מצפה לה משוכה קשה לא פחות כשתפגוש את מכבי חיפה באיצטדיון בעפולה, שם התרחש הנס הקודם.

  • ב-19:20 ב-5PLUS: אום אל פאחם מול מכבי חיפה

יו"ר הפועל אום אל פאחם, אחמד אבו עלאם נשמע פסימי: "עוד לא הפכנו להיות אפילו מועדון, ואנחנו הולכים להתמודד נגד אחד המועדונים הגדולים בארץ, אם לא הגדול מבין כולם. אין מה להשוות בין אום אל פאחם למכבי חיפה בכל הפרמטרים, זה כמו להשוות את מכבי חיפה לריאל מדריד".

"אנחנו הפסדנו להפועל רמת גן ולבית"ר תל אביב/בת ים. תסתכלו על פערי הרמות, אין לי ציפיות מהמשחק הזה. הראש שלנו בלוד ובעפולה. רוצים להבטיח את ההישארות בליגה. קשה לעכל ניצחון על מכבי חיפה אחרי שניצחנו את מכבי תל אביב, אני חושב שאפילו אם תשים את השמות מרקו בלבול, ג'ובאני רוסו רק שמות על כר הדשא יכול להיות שאנחנו נתבלבל והם ינצחו אותנו".

נועם שוהם, שיעמוד על הקווים לאחר שהחליף את ניר ברקוביץ', רוצה להיות רשום על סנסציה נוספת: "איך אני מסתדר עם הטירוף? אני חי מטירוף. בתור שחקן, במשחקים עם הטירוף תמיד הייתי הכי פורח והכי טוב. איך אברהם גרנט היה אומר לי? אם יש משחק עונה, אני לא דואג, אתה תהיה הכי טוב על המגרש. קהל וטירוף זה המהות של הכדורגל, אחרת זה ישעמם. מכבי חיפה לא תקל ראש באום אל פאחם, הם לא ירשו לעצמם לנחול את המפלה שמכבי תל אביב נחלה".

המנצח הגדול של המשחק נגד מכבי תל אביב הוא ריף מסיקה, שכבר הספיק לחתום בהפועל חדרה לעונה הבאה ובטח שמו עלה באסיפה של מרקו בלבול לקראת המשחק: "במכבי חיפה יעברו שחקן שחקן וילמדו את החסרונות והיתרונות של כל אחד שיפתח במשחק, לאו דווקא אני בגלל שהבקעתי. כמו שהם התכוננו אלינו, גם אנחנו התכוננו אליהם. נבוא קטנים בתקווה לצאת גדולים".

במקביל, נרשמת בהלת כרטיסים באום אל פאחם לקראת המשחק הערב. 2,100 כרטיסים הוקצו לטובת הקבוצה והם נחטפו. הספסרים הם המרוויחים הגדולים ולאתר ערוץ הספורט נודע כי כרטיסים נמכרו ב-1,000 ש"ח. כוח אבטחה גדול ינסה לשמור היום על הסדר באיצטדיון בעפולה.

שוהם. "איך אני מסתדר עם הטירוף? אני חי מטירוף"
שוהם. "איך אני מסתדר עם הטירוף? אני חי מטירוף"
מעבר לתגובות