לחץ בב"ש: "אם נודח, העונה הזו גמורה"

האדומים אצל נתניה בגביע ביום חמישי. דדיה וזריהן יפתחו?

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהפסיד במשחק הבכורה כמאמן הפועל באר שבע, יוסי אבוקסיס יקבל הזדמנות מהירה לתיקון, כשקבוצתו תתארח אצל מכבי נתניה ביום חמישי במסגרת שמינית גמר גביע המדינה.

אבוקסיס יצטרך להסתדר ללא בן ביטון ומיגל ויטור הפצועים, בעוד לואי טאהא וארנסטס שטקוס נמצאים בספק ובמועדון עושים מאמצים להכשירם. אם טאהא יהיה כשיר לפתוח, הוא יענוד את סרט הקפטן בשל היעדרות ויטור וביטון. אור דדיה צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני, וגם ניב זריהן מיועד לעלות ב-11.

בב"ש השלימו עם אובדן האליפות ובכל זאת רוצים להוציא משהו מתוק מהשנה המאכזבת. "אם נפסיד, העונה הזו גמורה", אמרו שחקנים בקבוצה. על פי ההערכות, הדחה בחמישי תוביל לשינוי חשיבה ונראה כי חלק מהשחקנים יתבקש למצוא קבוצה. תהליך זה כבר החל, ואחרי שעמראן אלקרנאווי עבר בהשאלה למ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית, במועדון מקווים לסגור את העברת שיר צדק למכבי נתניה. בשיחות שקיים המנכ"ל אסי רחמים עם הבלם וסוכנו דודו דהאן, הוא הביע אופטימיות באשר לקיום העסקה.

במקביל, בב"ש יחכו עד סוף החודש לראות כיצד מתקדם השיקום של החלוץ הברזילאי פאוליניו. על פי ההסכם בינו לבין הקבוצה, יוכלו במועדון לשנות את אורך ההסכם במקרה של פציעה רצינית בברך, שתשבית את החלוץ לתקופה ארוכה. ג'ימי מארין מבוקש בקוסטה ריקה, אבל מעדיף למצוא קבוצה בישראל או בקפריסין.

ייאלץ להתמודד עם הרכב חסר. אבוקסיס (צילום: אלן שיבר)
ייאלץ להתמודד עם הרכב חסר. אבוקסיס (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות