צפו באברמוב ואבוקסיס מקניטים את מכבי ת"א

הבעלים והמאמן חגגו בלילה וקפצו לקול שיר גנאי לצהובים

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שמחה אדירה התפרצה אמש (רביעי) בחדר ההלבשה של בני יהודה באיצטדיון טדי אחרי הניצחון הדרמטי 0:1 על מכבי תל אביב וההעפלה לגמר גביע המדינה בפעם השניה בשלוש השנים האחרונות.

לאף שחקן בקבוצה אין בחוזה מענק על זכייה בגביע, אבל הבעלים ברק אברמוב ידאג לצ'פר אותם במקרה של זכייה, בדיוק כפי שעשה לפני שנתיים. בבני יהודה כבר חושבים על היריבה בגמר, מכבי נתניה, ושחקנים אמרו בחדר ההלבשה: "אנחנו מציעים לנתניה לא לצאת בחגיגות על ההדחה של מכבי תל אביב, אלא לדאוג ממי שהדיח אותה".

מאוויס צ'יבוטה, ששחקני מכבי תל אביב דחפו אותו אל מחוץ לתחומי המגרש אחרי שהיה המוחלף האחרון של הזהובים, לא התרגש ואמר: "מה הם ציפו, שארוץ החוצה בדקה ה-90 כשהקבוצה שלי מובילה 0:1? אני שלם עם הצורה שבה ירדתי מהדשא".

יחד עם אברמוב והיו"ר יוסי כהן, המאמן יוסי אבוקסיס יצטרך להחליט מי יישאר בקבוצה בעונה הבאה, כשלא מעט שחקנים יישארו בלי חוזה כמו הקפטן איציק עזוז, שבכל זאת צפוי להישאר. דן מורי ושי קונסטנטין מסיימים חוזה, כמו גם דולב חזיזה שאמור לחתום על הסכם חדש לשנתיים. ההערכה היא שאמיליוש זובאס יעזוב נוכח הרצון שלו להתקדם ובמועדון בונים על העשרת הקופה. גם איסמעילה סורו מבוקש על ידי קבוצות רבות וצפוי לעזוב, כשצ'יבוטה כמובן כבר חתם בלודוגורץ הבולגרית וסילבסטר יחזור כנראה לאירופה. קרלוס קוויאר רוצה להמשיך עונה נוספת ובכלל, בני יהודה תעבור מתיחת פנים בקיץ.

יקבלו מענקים אם יזכו בגביע. שחקני בני יהודה בטירוף (צילום: אלן שיבר)
יקבלו מענקים אם יזכו בגביע. שחקני בני יהודה בטירוף (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות