"בזכות הנחישות, שרידן פה ולא בהפועל ת"א"

בק"ש מתלהבים מהחלוץ, שכבש שלושער ב-1:3 על כפ"ס

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל קריית שמונה מרוצים מאוד אחרי ה-1:3 על הפועל כפר סבא שסידר את הכרטיס המיוחל לחצי גמר גביע הטוטו ומפגש מול מכבי תל אביב. לפני שלוש שנים הצפוניים גם הגיעו לגמר המפעל, וכעת יש להם הזדמנות לשחזר את ההישג ולנסות לזכות בגביע שלישי.

בניגוד למשחק נגד הפועל חיפה, נגד כפר סבא הגיעו חניכיו של מסאי דגו מלאי אנרגיות. הצפוניים לחצו גבוה, והרכש האירי קיליאן שרידן כבש צמד תוך 18 דקות. במחצית השנייה הוא גם השלים שלושער מהנקודה הלבנה.

החלוץ האירי רשם את משחקו הטוב ביותר מאז נחת בישראל לפני כחודש. כזכור בטרם שרידן חתם בק"ש הוא היה במו"מ עם הפועל תל אביב, אך הנהלת הקבוצה ובראשה איזי שרצקי פעלו במהרה בכדי להחתימו. "בזכות הנחישות שלנו, שרידן אצלנו ולא בהפועל תל אביב", אמרו בקבוצה. האירי הוכיח שהוא שחקן יעיל שמסוגל לתת מספרים לקריית שמונה, שחסרה שחקן כזה בשנים האחרונות.

ג'יימס אדניי, שהיה הכוכב הגדול של ק"ש במשחקי גביע הטוטו, הסתפק בסחיטת פנדל. עומר לקאו שתפס מקום של קבע במרכז השדה היה מצוין, כמו גם מוחמד שכר שבישל לשרידן ונמצא בכושר נפלא.

הבעלים, איזי שרצקי שלא מרבה להגיע למשחקים בק"ש, עשה את הדרך וצפה בקבוצה מקרוב משלימה את המשימה. בסיום הוא ירד לחדר ההלבשה, לחץ את ידי השחקנים והודה להם על ההעפלה לחצי הגמר באופן אישי.

"בזכות הנחישות שרידן בק"ש ולא בהפועל ת"א" (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
"בזכות הנחישות שרידן בק"ש ולא בהפועל ת"א" (אנצ'ו ג'וש - סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות