קורצקי וגל כהן יעמדו על הקווים נגד אשדוד

המאמן לא יעמוד לדין, דיון בעניינו של עוזרו ייערך ב-14/8. בלם נבחרת הנוער, רועי אשכנזי, חתם לארבע עונות

תגיות: הפועל רעננה

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חדשות טובות להפועל רעננה. מנחם קורצקי ועוזרו גל כהן, שהורחקו במשחק האחרון מול נס ציונה, יעמדו הערב (שני) על הקווים מול אשדוד בגביע הטוטו. כזכור, המפגש עם הכתומים במושבה הסתיים בטונים צורמים למדי, בעקבות טעות שיפוט שהוציאה את המאמן ועוזרו מהכלים, והשניים הורחקו.

בדו"ח המשחק נכתב באשר לקורצקי כי העיר על החלטות השיפוט ובעניינו של גל כהן נטען כי מנע מנס ציונה לחדש את המשחק. לאור הנסיבות, הופעלה מידת סלחנות כלפי השניים והחדשות הטובות היא שלפחות המאמן לא יעמוד לדים משמעתי, בניגוד לעוזרו, שיון בעניינו ייערך בעוד יומיים, ב-14 באוגוסט, על התנהגות שינה הולמת.

כמו כן, רגע לפני המשחק היום במועדון הודיעו על החתמתו של בלם נבחרת הנוער של ישראל, רועי אשכנזי, לארבע שנים.

ברמה המקצועית, ברעננה ממשיכים לסבול ממצבת פצועים ארוכה הכוללת שחקני מפתח, ביניהם כארם ארשיד, ירדן כהן ובן בנימין. ואם זה לא מספיק, במשחק האחרון עידו לוי נפצע בקרסול ועדי נמני ספג כרטיס אדום, כך שהמאמן מצוי בבעיה בכל הקשור להצבת חוליית הגנה.

קורצקי יעמוד על הקווים, נמני ייעדר (דני מרון)
קורצקי יעמוד על הקווים, נמני ייעדר (דני מרון)
אשכנזי אחרי החתימה
אשכנזי אחרי החתימה

בעמדת המגן הימני, עמית כהן יחליף את נמני, ושון קלימקין יפתח במקום לוי וישתף פעולה עם דויד מתיאוס במרכז ההגנה. יש לציין שהשניים בוגרי מחלקת הנוער של המועדון. כמו כן, יאיא קונה וקרלוס ריבאס, הזרים החדשים, יערכו הופעת בכורה הערב בהרכב הפותח.

בתוך כך, המאמן יבדוק לראשונה את שיתוף הפעולה בין יואב תומר, רועי לוי וקרלוס ריבס בחוליית ההתקפה וביקש משחקני ההגנה שלו להיזהר ולשים דגש מיוחד על שובל גוזלן, דין דוד ושלומי אזולאי של מ.ס אשדוד.

הרכב משוער: אסף צור; עמית כהן, דיוויד מתיאוס, שון קלימקין, מאור ג'רסי; שניר שוקר, בן סביר, יאיא קונה; רועי לוי, יואב תומר וקרלוס ריבס.

לוי. גם הוא ייעדר בעקבות הפציעה בקרסול (דני מרון)
לוי. גם הוא ייעדר בעקבות הפציעה בקרסול (דני מרון)
מעבר לתגובות