פרד רוטן: "אכזרי, לא הגיע לנו להפסיד"

מאמן חיפה: "ההבדל? הם העלו שחקנים בינלאומיים מהספסל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הלחץ במכבי חיפה עולה לגבהים חדשים. הירוקים הפסידו הערב (רביעי) בגמר גביע הטוטו - 2:1 למכבי ת"א במושבה ורשמו למעשה הפסד שני רצוף אחרי המפלה מול מכבי פ"ת בליגה. כעת, לירוקים יהיה רק חמישה ימים להתאושש לפני עוד משימה קשה ביותר: הפועל ב"ש בסמי עופר במסגרת הליגה.

"מאוד אכזרי ומאכזב" סיכם פרד רוטן, "לא הגיע לנו להפסיד, אבל עדיין זה ספורט וזה גביע. אני גאה בבחורים. ההופעה שלנו הייתה בסדר וזה טוב לעתיד. האם אני נהנה בישראל? אני נהנה לעבוד עם השחקנים האלה".

עוד הוסיף ההולנדי: "הגיע לנו יותר כי שלטנו. היה חסר לנו מעט מזל. ההבדל הגדול הוא שהם היו יכולים להעלות מהספסל שחקנים עם רקורד בינלאומי. הכנו את השחקנים כמו תמיד. ההכנה הייתה טובה וגם ביום שני אני בטוח שניתן הופעה טובה מול ב"ש".

"מרגישים שהתוצאה משקרת", הוסיף שלומי אזולאי, "שיחקנו טוב מאוד, החבר'ה נלחמו עד הדקה האחרונה. הרגשנו טוב כל המשחק. אנחנו צריכים לנצל את המצבים שאנו מייצרים. אני מעודד מאוד מהמשחק הזה. זה מאכזב כי מכבי היריבה המרה שלנו, כולם יודעים שאלו שני המועדונים הכי גדולים בארץ. הפנים למשחק מול ב"ש, אני מאמין שנעשה את זה, נבוא מוכנים".

על האוהדים, ששוב חזרו הביתה מאוכזבים, אמר הקשר: "רק מילים טובות להגיד עליהם, גם היום וגם בשבת הם פיצצו את האיצטדיון ונתנו לנו הרגשה של בית. איכזבנו אותם, אבל אני מקווה שנחזיר להם כמה שיותר מהר. אנחנו רוצים להחזיר את מכבי חיפה לימיה הגדולים".

השער של עוואד לא עזר (אלן שיבר)
השער של עוואד לא עזר (אלן שיבר)
שוב נכנעו לשער בדקות האחרונות (אלן שיבר)
שוב נכנעו לשער בדקות האחרונות (אלן שיבר)
הוסף תגובה