טקס סיום העונה של הנוער נערך בשפיים

באירוע הוענקו המלגות של קרן סטלמך ל-18 שחקניות ושחקנים

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ההתאחדות לכדורגל ערכה הערב (חמישי) בבית הנבחרות בשפיים את טקס חלוקת המלגות של קרן נחום סטלמך, שכל אחת מהן בסך 2,000 ש"ח, ל-18 שחקניות ושחקנים צעירים (שניים נוספים זכו למלגות עבור קורס מאמנים). בנוסף נערך טקס סיום העונה של מחלקות הנוער, במסגרתו חולקו צלחות אליפות לזוכות השונות וגביעים לשחקניות ולשחקנים ההוגנים. לנוכחים נערכה גם הרצאה בנושא ערכים ומצוינות בספורט, של המאמן המנטאלי עדי טפר.

מנכ״ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, אמר בטקס: ״איחדנו הערב לראשונה שני טקסים, שנדמה כי נועדו זה לזה כבר הרבה זמן. ההתאחדות לכדורגל מבינה את חשיבות ההשקעה בכדורגל בגילים הצעירים ובכוונתנו להמשיך לטפח את הדורות הבאים. אנחנו עובדים על הקמת מרכזי מצוינות, על הכשרת מאמנים, על טיפוח כישרונות ועל כל דבר אחר שיש בו להעניק תנאים טובים יותר וסיכויים גבוהים יותר להרחיב את מספר הצעירות והצעירים שמשחקים כדורגל ולהבטיח לענף שכולנו אוהבים עתיד טוב יותר.

"אני רוצה לברך את הקבוצות והמועדונים הזוכים, לומר לשחקניות ולשחקנים ההוגנים עד כמה אנחנו גאים בהם ולבקש מכל מי שזכו במלגה על שם נחום סטלמך לזכור כי זאת זכות גדולה, שבצדה אחריות עצומה. עונת כדורגל מוצלחת ומהנה לכולנו״.

המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, וילי רוטנשטיינר, אמר: ״זה כבוד עבורי לקחת חלק בפעם הראשונה באירוע מסוג זה. אנחנו יודעים היטב כמה המאמנים תורמים לשחקנים במסגרת הקבוצות, ואנחנו שמחים לקבל אותם לנבחרות ולהמשיך לעבוד אתם. אני מודה למאמנים במחלקות הנוער על התרומה לכדורגל הישראלי, ומבטיח שנמשיך יחד באמצעות הדרך הישראלית, הקמת אקדמיות, שדרוג מערכי האימון ועוד לקדם את הצעירים המוכשרים ואת הכדורגל שלנו״.

אבי קאופמן, יו״ר ועדת הנוער בהתאחדות, העביר מסר לשחקנים הצעירים: ״אני מביט בכם בקנאה ונזכר בימים בהם גם אני הייתי צעיר ושיחקתי כדורגל. אם יש דבר אחד שאני הבנתי ומבקש לומר לכם, זה שתקפידו לעבוד קשה ככל האפשר כדי להגשים את החלום שלכם. אין קיצורי דרך ולא יהיו״.

אריה רוזנצווייג הוסיף: ״20 שנה אנו מנציחים את זכרו של נחום סטלמך - אדם, שחקן, אגדה - בהענקת מלגות שמסמלת את פעילות ההתאחדות מדן ועד אילת בתחום הכדורגל והחינוך, וגם הערב יש לנו זכות להעניק סיוע ל-15 כדורגלניות וכדורגלנים מבטיחים״.

(ההתאחדות לכדורגל, רשמי)
(ההתאחדות לכדורגל, רשמי)
(ההתאחדות לכדורגל, רשמי)
(ההתאחדות לכדורגל, רשמי)
מעבר לתגובות