הוא חוזר: ווייד בולדווין נרשם למשחק השלישי בגמר הפלייאוף

הכוכב ישוב לראשונה לסגל של מכבי תל אביב מאז הפציעה במשחק הרביעי מול פנאתינייקוס. יחליף את ג`ו תומאסון בסגל של עודד קטש לקראת משחק האליפות מול הפועל תל אביב

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
שנה גודל פונט א א א א

אחרי שלא הצליחה לסיים את הסיפור בדרייב-אין אמש (שבת), מכבי תל אביב תנסה להשלים את המשימה ולזכות באליפות ה-57 בתולדותיה מחר בהיכל מול הפועל תל אביב.  הערב פורסמו הסגלים למשחק האליפות כשווייד בולדווין חוזר לראשונה מאז המשחק הרביעי מול פנאתינייקוס. 

מאז נפצע שוב במשחק בבלגרד מול אלופת אירופה, הכוכב של הצהובים לא עלה לפרקט ולו לדקה אחת. הוא ינסה לזכות באליפות שנייה ברציפות עבור קבוצתו. לצידו, נרשמו לורנזו בראון, בונזי קולסון, חסיאל ריברו וג`וש ניבו. ג`ו תומאסון, אנטוניוס קליבלנד וג`יימס ווב נותרו בחוץ.

עודד קטש דיבר לקראת המשחק: "משתדלים להתרכז בכדורסל, המשחק נגמר מאוד מאוחר, לא היה הרבה זמן לנוח לשחקנים, גם לנו המאמנים פחות שינה. הרבה מחשבות, אין הרבה זמן לעשות התאמות יותר מידי. כמובן שרצינו לנצח אתמול אבל אנחנו נלחמנו כל השנה בשביל יתרון הביתיות ויש לנו משחק מול קהל וצריך לבוא עם אנרגיות נכונות".

המאמן על בולדווין: "יש עוד שעתיים להחליט אם ירשם, נראה אחרי האימון איך הוא מרגיש. הוא רוצה לשחק, לסיים את השנה עם תואר חשוב מאוד עבורו"

קטש התייחס לסגל שעשוי להתפרק בסיום העונה: "עוד לא נסכם. יש דברים שלא בשליטתנו, אנחנו מאוד גאים בהרבה דברים שעשינו בשנתיים האחרונות, בנינו משהו כמעט מאפס. אם יש שחקנים שלא יחזרו תהיה תחושה של פספוס אבל זה בעקבות הנסיבות"

"היו דברים של כדורסל ודברים שמעבר, כמו שאמרתי חלק מההכנה שלנו כקבוצה וכצוות זה להתרכז בכדורסל, וגם בעניין הזה אנחנו צריכים לשחק יותר טוב וחזור לדברים הבסיסיים".

לורנזו בראון דיבר לקראת משחק האליפות: "אנחנו באים לנצח. נבוא בטירוף, אי אפשר להשוות את זה לכלום. כולם מבואסים מההפסד במשחק השני, נבוא להתעלות ולעשות כל מה שהמאמן אומר לנו ולדבוק בתכנית המשחק".