דדאס לפני משחק 3: "נבוא לחגוג אצלם בבית"

.המאמן התייחס לדרבי הקרוב. אניס: "נבוא רעבים, מצפים שיבואו באותו רעב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

אחרי שהצליחה למנוע אמש (שבת) חגיגת אליפות של מכבי תל אביב בדרייב-אין, מחר הפועל תל אביב תעלה למשחק הגדול ביותר שלה העונה כאשר תתארח אצל הצהובים למשחק השלישי והמכריע על תואר האליפות, ובו היא תנסה לזכות בתואר לאחר 55 שנים. 

טיילר אניס דיבר לקראת המשחק: "נבוא רעבים מצפים שהם יבואו עם אותו רעב. יש אליפות על הפרק, נעשה את מה שהמאמן מבקש מאיתנו נשחק לפי תוכנית המשחק של המאמן. שתי הקבוצות יודעות שאתה מנצח משחק אחד ויש אליפות, זו עונה שלמה על הכף נבוא לשם לשחק את המשחק שלנו נהנה מהאווירה ומהמשחק. בתחילת השנה כשהגעתי לפה אם היו אומרים לי תגיע לנצח משחק אחד מאליפות הייתי לוקח את זה, אין מקום טוב יותר לעשות את זה משם".

"עבורי כגארד מול לורנזו בראון, בלאט והגארדים שלהם זה אתגר טוב אתה רוצה להגיע לשם ולשחק הכי טוב שלך, אני רוצה כל פעם להוכיח שאני יכול להיות ברמה הזו, בתקווה שמחר ננצח ונחזור הביתה שמחים".

על האליפות האחרונה של הפועל אמר אניס: "אני יודע שהיה זמן מאז שהם זכו בליגה ואני רוצה להיות חלק מזה, יש פה קבוצה של אנשים טובים. לא הייתי כל העונה פה, היו עליות וירידות, אני רוצה להגיע לעזור להביא שמחה ולהביא את התואר להפועל תל אביב".

גם סטפנוס דדאס המאמן התייחס למשחק הקריטי: "אנחנו בריאים זה דבר ראשון, דבר שני אנחנו עם מוטיבציה ויש לנו האנרגיה לקחת את התואר, כמו שטיילר אמר אם מישהו היה אומר לי 40 דק` מאליפות הייתי לוקח את זה. אנשים מאמינים שאנחנו יכולים ואנחנו מתרגמים את זה לאופטימיות אצלנו, אנחנו לא יכולים לחכות למשחק, החבר`ה מוכנים מנטאלית, אסטרטגית נהיה בסדר, 40 דק` ונעשה כיף".

"כשהפסדנו את המשחק הראשון דיברתי עם החבר`ה ווידאתי מה צריך לעשות עם הצוות שלי כדי להשתפר ועשינו את זה, אני יודע מה מכבי יעשו ונתרגל את זה. מאצ`אפים, הגנה והתקפות מול הגנות שונות, אבל הרבה לחימה. נשארו כמה שעות. נגיע לשם לחגוג אצלם בבית וזה רק מרחק של 40 דק` מאיתנו".

"הסיבה שהגענו להפועל ת"א היא כדי לזכות באליפות", המשיך דדאס, "לזכות בתארים, בתארים באירופה, ביורוליג זו הסיבה שאני פה אני עובד בתהליך הזה של להפוך לאלופים, אני שמח ולא לחוץ אני חי את האתגר, יש לנו ההזדמנות. הפסדנו את המשחק הראשון ויש לנו עכשיו סיכויים טובים לנצח ולחזור הביתה שמחים, זה המפתח".

"אם בולדווין ישחק או לא, זה לא משנה הסגל שהם יעלו איתו. אנחנו מוכנים ויש לנו עוד אימון בוקר מחר לתרגל. אנחנו נהיה מוכנים ותהיה לנו דוגמא טובה משנה שעברה והשנה, זה לא ישפיע עלינו, נדע עוד כמה שעות אבל נסתגל בוודאות לסגל שלהם. דבר ראשון שנצטרך להראות ללא קשר לסגל שלהם זה הלחימה, נרצה להכין את המנטאליות לרבע הרביעי לא משנה התוצאה לשחק חזק לסיים חזק ולנצח את המשחק".