ג`ורג` הינאס מונה למנהל המקצועי של הפועל ת"א

כפי שפורסם: היווני עזב את א.א.ק אתונה אחרי 14 שנים ויצטרף לצוות האדום

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר
שנה גודל פונט א א א א

ג׳ורג׳ הינאס, המנהל הספורטיבי של א.א.ק אתונה ב-14 השנים האחרונות, עזב אמש (שני) באופן רשמי את תפקידו אחרי 14 שנים במועדון ומונה למנהל המקצועי של הפועל תל אביב, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

הינאס יהיה אחראי על הקמתה ופיתוחה של החטיבה המקצועית של המועדון. במסגרת תפקידו ינהל את כלל העובדים הקשורים בפעילות המקצועית: צוות המאמנים, השחקנים, צוות ניהול הקבוצה, הצוות הרפואי, סקאוטים, אנליסטים וכל פונקציה מקצועית נוספת שתצטרף למועדון.

תחת אחריותו של הינאס יהיו גם קבוצת הבת של המועדון, גיוס השחקנים והמעקב אחרי שחקנים מושאלים. עידן פלדה, שעסק רבות במהלך העונה בתיאום פעילות הקבוצה בחו"ל ובקשר עם קבוצות והנהלת היורוקאפ ימשיך להיות חלק מהחטיבה המקצועית ויסייע להינאס בתפקידיו לצד המשך פעילותו מול היורוקאפ.

יו"ר הקבוצה רמי כהן: "לאחר תהליך שנמשך מעל חודשיים וכלל איתור מועמדים, שיחות וסינון ראשוני, פגישות זום ופגישות פרונטאליות, בחרנו בג`ורג` כמנהל המקצועי שיוביל אותנו למטרות שלנו. אנחנו מאמינים ביכולות, באופי ובניסיון שלו. המינוי הזה הוא נדבך נוסף במערכת שנבנית בהפועל תל אביב ומתחילה לקרום עור וגידים".
 
המנהל המקצועי ג`ורג` הינאס: "אני רוצה להודות לכל הנהלת המועדון על ההזדמנות להצטרף למשפחת הפועל תל אביב. זה כבוד גדול עבורי ואני מגיע עם המון מוטיבציה ורצון לעזור כדי להשיג את המטרות שלנו. אני יודע שהפועל תל אביב הוא מועדון גדול עם היסטוריה ארוכה ואוהדים מדהימים, ואני מצפה לפגוש את כולם בקרוב באולם הביתי שלנו".