קטש: "הייתה אווירה אלימה בגמר הקודם"

מאמן מכבי ת"א: "אסור שזה יקרה". טימור: "מקווה שיעבור בצורה חלקה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

מכבי תל אביב והפועל תל אביב ייפגשו לסדרת גמר הליגה בפעם השנייה ברציפות, ורגע לפני המאמנים והקפטנים - עודד קטש, סטפנוס דדאס, ג`ון דיברתולומיאו ובר טימור - התכוננו.

עודד קטש אמר: "עונה מטורפת זה אנדרסטייטמנט. עבר עלינו הרבה, גם רגשית וגם מבחינת לוח הזמנים, הטיסות וחוסר הוודאות. קרו המון דברים, זה מתנקז לשבוע הקרוב. עונה עמוסת רגעים ורגשות, רוצים לסיים עונה עם תואר. בטח שנה כמו שעברנו. השחקנים והצוות רואים את הסוף. אנחנו קרובים ל-90 משחקים ורוצים להגיע. היו לנו כמה ימים להתכונן, לרוב זה יתרון. אני לא בטוח שהפעם. נפגשנו הרבה אחת עם השנייה בבלגרד. סדרה קצרה, אנחנו יודעים שזה דרבי".

קטש המשיך: "הייתה אווירה אלימה בגמר אשתקד בצורה יוצאת דופן, אפילו חריגה. זה היה יוצא דופן. לא נכנס לאשמה. לא רלוונטי. תמיד רוצים שהספורט יהיה נקי. מקווים להיות טיפה יותר רגועים. חובה עלינו לוודא שזה יקרה גם מחר".


קטש ודדאס (אלן שיבר)
קטש ודדאס (אלן שיבר)
ג`ון דיברתולומיאו הוסיף: "יש לחץ בכל גמר, בטח כשחקן מכבי תל אביב. אנחנו לא חושבים על זה, אנחנו חושבים על המשחק הראשון ועל דרך לנצח בסדרה. התאכזבנו בגביע, אבל סך הכל המשכנו הלאה. הייתה שנה קשוחה, אנחנו גאים בהרבה דברים. אליפות תהיה הישג גדול".

סטפנוס דדאס: "חשבתי שאשן יותר גרוע הלילה. המשחק התפתח היטב. יש סימני שאלה בכל הסגל, הרבה שחקנים סוחבים פציעות קטנות. נראה, נלמד מכל אימון. מה שיקרה יקרה. הכל יכול לקרות מול מכבי תל אביב, יש לנו את היכולת לנצח. זה הגמר השני ברצף, זאת הצהרה בשביל הפועל תל אביב. נגיע מוכנים, נגיע עם מוטיבציה. צריך שני ניצחונות, הכל פתוח. אנחנו בטוחים בעצמנו".

בר טימור: "גאים להיות בגמר הזה. אומר הרבה על המועדון והמערכת הזאת. סדרה קצרה. אנחנו לא מתרכזים בדיונים על פייבוריטים או אנדרדוג, באים לעשות את זה. חשוב לכולם שהמשחקים יעברו בצורה חלקה וכך גם האמוציות מבחינת הקהל, זה מגיע ממקום טוב. רוצים שזה יהיה בלי תקריות ועם כמה שיותר התנהגות ספורטיבית. רוצים שההתרכזות תהיה בעיקר במשחקים טובים, סדרה טובה, כדורסל טוב ולא בבעיות מסביב. מקווה ומאמין שזה יעבור בצורה טובה וחלקה".