"אין הפועל בצהוב": העקיצה של מתן אדלסון

בעלי ירושלים חגג ברשת. סמית`: "האווירה כאן עוינת ואני אוהב את זה"

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר
שנה גודל פונט א א א א

הפועל ירושלים והפועל חולון סיפקו הערב (ראשון) את אחד המשחקים המרתקים בליגה העונה. בסופו של דבר, חזרו הירושלמים מפיגור 16 בדרך ל-89:96 גדול, מה שהעלה אותם למקום הרביעי בטבלה.

לא הרבה זמן לאחר הניצחון, מתן אדלסון צייץ: "אין הפועל בצהוב", עם תמונה של כריס ג`ונסון כעקיצה אל עבר קבוצתו הקודמת מחולון. גם ג`ונסון עצמו כתב לאחר מכן בטוויטר: "אל תעירו את הדוב".

"הכינו אותנו ממש טוב למשחק הזה", אמר ספידי סמית`, "שיחקנו קשה כל כך, לא ידעתי אם הרגליים שלי יסתדרו. היה מדהים. אני רוצה להריע לעוז בלייזר שעובר משהו, אוהב אותך אחי ואני כאן איתך. רצינו להגיע לכאן ולנצח, הגיע לנו לנצח, הייתה אווירה אדירה. אני עושה הכל בשביל האחים שלי כדי לנצח. הייתה כאן אווירה עוינת ואני מעריך את זה, אני אוהב להגיע לכאן ולשחק, האוהדים שלהם נפלאים עם כל השטויות שהם מדברים, אנחנו עדיין מעריכים אותם".

"כריס ג`ונסון היה נהדר היום", סיכם, "אנחנו צריכים לשחק טוב בכל משחק, יש לנו מאמן נפלא שיודע מי אנחנו ויודע לאתגר אותנו".

עמית שרף, המאמן המפסיד, סיכם גם כן: "זה כואב, היינו חייבים לסיים את המחצית הראשונה בדו ספרתי. הם עברו להרכב נמוך ועשו לחץ באזורית. זה הוציא אותנו מהקצב. הגענו לזריקות טובות אבל כמה שלשות שינו את המשחק. זה שינה את כל המומנטום. ברבע השני המומנטום השתנה, עד הרגע הזה היינו בשליטה". 

"השחקנים היו שם, היו יכולים לעשות עבודה טובה יותר", המשיך, "ברור שלא היינו צריכים לקבל כזו כמות נקודות. השחקנים הקריבו את הגוף, נפלו על הרצפה ועשו כל מה שהם יכולים. אנחנו צריכים לראות איך אנחנו חוזרים להוריד יריבות לאזור ה-80 נקודות". 

שרף גם התייחס להחלטה שלא לקיים טקס לג`ונסון, ואמר: "כריס ג`ונסון משחק ככה בכל משחק, לזכותו ייאמר. אני מקווה שיפתרו את המצב ושפעם הבאה שהוא יהיה פה יוכל להיות משהו, הוא כן נתן כאן שלוש שנים. עכשיו נתרכז בעצמינו, יש לנו עוד משחקים חשובים מאוד לקראת הבית העליון".