20:30: חולון וירושלים במשחק על המקום ה-4

שתי היריבות הגדולות יפגשו בהיכל הטוטו. הסגולים ללא האריס, הנקינס יעדר

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א
שתיים מהיריבות הגדולות ביותר בכדורסל הישראלי ייפגשו הערב (ראשון) למשחק לוהט שהמנצחת בו תסיים את הלילה במקום הרביעי בליגת ווינר, כאשר הפועל חולון תארח את הפועל ירושלים בהיכל טוטו. הסגולים לא רשמו את סי.ג`יי האריס, דיאונדרה ברנס והנס ואנוויין, האדומים ללא ברינטון למאר וזאק הנקינס. עוז בלייזר לא ייקח חלק במשחק בשל סיבות אישיות.
 
חולון קצת נחלשה בתקופה האחרונה אבל עדיין תלויה בעצמה, וניצחון כפול על ירושלים יפתח בין הקבוצות מרחק של משחק וחצי – בזכות היתרון בשובר השוויון. אומנם יש עוד דרך ארוכה עד סיום העונה הרגילה, אבל לפחות כרגע יש סיכוי גבוה שהקבוצות יפגשו ברבע הגמר ועל כן המקום הרביעי – ואיתו יתרון הביתיות בסיבוב הראשון של הפלייאוף – הוא מטרה חשובה עבור שתיהן.
 
"כל משחק נגד ירושלים הוא משחק גדול, והמשחק הזה אפילו עוד יותר בגלל המאזן הזהה והחשיבות במאבקי המיקום", אמר עמית שרף, "המטרה הראשונה שלנו במשחק היא לשחק התקפה נכונה נגד הלחץ האגרסיבי שירושלים מפעילה על הגארדים ולנצל את זה לטובתנו, בעזרת ריווח נכון והליכה אגרסיבית לצבע". 

"הגנתית, ננסה לגרום לירושלים להגיע לזריקות שאנחנו רוצים ומוכנים אליהן בסוף שעון ובמהלכי אחד על אחד", סיכם שרף, "אנחנו מודעים לחשיבות המשחק ונקווה לנצל את האנרגיות בהיכל כדי להיאבק על כל כדור ולייצר כמה שיותר משחק ריצה, שייתן לנו את האנרגיה להמשיך ולשמור כל פוזשן כאילו הוא האחרון במשחק, כי זאת הדרך לנצח משחקים מהסוג הזה".
 
ירושלים במגמת עלייה לאחרונה, והיא יודעת שניצחון בחולון לא רק יקפיץ אותה בחזרה לשליש העליון של הטבלה – אלא גם ייתן לה הרבה תנופה וביטחון לקראת ההמשך. חסרונו של הנקינס משמעותי מאוד, ובהיעדרו מי שיצטרכו לשלוט בצבע מול האתלטיות והוורסאטיליות של הרווי וסמית` יהיו וויליאמס וכריס ג`ונסון – שחוזר להיכל טוטו לראשונה מאז נפרד מהקבוצה המקומית, שבה כיכב ושימש כקפטן.