הרצליה הודיעה: סדרת הגמר לא תועבר להיכל

חולון סירבה להצעה לקיים 2 משחקים בתל אביב ומשחק מכריע בהרצליה, הקבוצה מהשרון פרסמה הודעה רשמית: "אין דם רע בין הקבוצות. כבר שנים שאנו צועקים להקמת אולם חדש"

תגיות: ליגת ווינר

נועה פופלינגר
א א א א ( שנה גודל )

סדרת גמר ליגת העל בכדורסל תתקיים כמתוכנן. אחרי ימים בהם הופעלו לחצים להעביר את קרבות האליפות בין בני הרצליה להפועל חולון להיכל בתל אביב, הרצליה הודיעה הבוקר (ראשון) שלאחר שיריבתה סירבה להצעה לקיים שני משחקים ביד אליהו, ומשחק מכריע במידת הצורך בהרצליה, המשחקים יתקיימו כפי שהם במגרשים הביתיים. הראשון באולם היובל, השני בחולון והשלישי, במידת הצורך כאמור, בהרצליה.

"בימים האחרונים מופעלים לחצים כבדים על ראשי המועדון לוותר על יתרון הביתיות ולהעביר את סדרת הגמר להיכל", כך פורסם בהודעת בני הרצליה. "אנו חושבים שהודעות אלו רק מחממות את האווירה ואין בהן צורך. לפני מספר שנים העפילה הפועל אילת למשחקי הגמר שהתקיימו בשיטת 2 משחקים בית\חוץ ומשחק הבית נערך באילת ללא שום בעיה וללא שום ניסיון לטעון שאין לשחק את משחק הבית באילת".

"לא קיימת סיבה שמשחקי סדרת הגמר בהרצליה לא יעברו בצורה טובה ושקטה, בדיוק כמו שמשחקי הכדורסל מתקיימים בהרצליה במשך עשרות שנים. גם בקרב אוהדי הרצליה ישנם ביקושים עצומים לכרטיסים ואנחנו נאלצים לסרב לאלפי בקשות רכישה של אוהדי הקבוצה. לו היה אולם של 3000-4000 צופים בהרצליה הוא היה מתמלא באוהדי הקבוצה"

"בני הרצליה הציעה בפגישה שנערכה לקראת הגמר לקיים את 2 המשחקים הראשונים באולם נטרלי וגדול, ואם יתקיים משחק שלישי תישמר להרצליה הזכות לקיים את המשחק באולמה הביתי, ולשמור את יתרון הביתיות. הצעה זו סורבה על ידי הצד השני וכיבדנו אותה. אתמול עלתה הצעה להעביר את סדרת הגמר כולה להיכל, אולם לאחר התייעצות עם הצוות המקצועי והשחקנים בקבוצה הוחלט לדחות הצעה זאת ולשמור על יתרון הביתיות של הקבוצה"

"הכדורסל הישראלי מורכב מקבוצות גדולות וקטנות, עם אולמות גדולים וקטנים. בני הרצליה פעלה השנה עם התקציב הנמוך בליגה ועשתה עונה מוצלחת מאוד, השחקנים והקבוצה זכו ביתרון הבתיות לסדרת הגמר בצדק ואין סיבה שיוותרו עליה. אנחנו צועקים בכל מקום אפשרי במשך עשור כבר על בניית אולם חדש". בהרצליה חידדו: "בין בני הרצליה להפועל חולון יש מערכת יחסים טובה, אין דם רע בין המועדונים ואין סיבה שיהיו בעיות. אנחנו מכבדים את הפועל חולון ומוקירים אותם על העונה הנהדרת שהם עשו בליגה ובאירופה".

"גם בהרצליה יש ביקוש עצום" (אלן שיבר)
"גם בהרצליה יש ביקוש עצום" (אלן שיבר)
מעבר לתגובות