אהרוני: "ממה שידוע לי לא נעבור אולם"

נציגי חולון והרצליה דיברו לפני הגמר. פניני: "נעשה הכל בשביל הצלחת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)

טקס מצטייני העונה בליגת ווינר שמתקיים היום (שישי), נפתח עם מסיבת עיתונאים כהכנה לגמר הפלייאוף בין הפועל חולון לבני הרצליה. צמד המאמנים, גיא גודס ואורן אהרוני, כמו גם הקפטנים, גיא פניני ויאיר קרביץ, דיברו לתקשורת.

גודס: "מאושרים שהגענו לכאן. עברנו סדרה לא קלה מול קבוצה איכותית כמו ירושלים. קרב עיקש של שלושה משחקים ולכל משחק דרך ואופי שלו. באנו טוב אתמול עם הרבה קהל ועשינו ניצחון גדול. שמחים על התוצאות שעשינו לאורך כל העונה, גם ב-BCL".

אהרוני: "פעם ראשנה במעמד המדהים והמרגש הזה. עברנו סדרה בלי ביתיות מול מכבי, גאים על הדרך עשינו. פוגשים מועדון שיותר מנוסה במעמדים האלו מאיתנו, שזכה כבר באליפות וגביע ונעשה את המקסימום לעשות עוד צעד לתואר. זה יהיה מאבק בין שני סגנונות שונים לגמרי. חולון מבחוץ ואנחנו מבפנים. זה גם בא לידי ביטוי במשחקים בינינו, לא היה אף משחק צמוד".

עוד מאהרוני: "ברגע שהיתה לנו הזדמנות בקיץ להחתים שחקן כמו אונואקו הלכנו על זה בכל מחיר. היו שני פרמטרים שידעתי שיהיו קריטיים מול מכבי - הגנה וקליעה מבחוץ, ואת שני הדברים הביא לנו קווינטון הוקר, זו הסיבה שהעדפתי אותו על קופר. זופי תמיד אמר את דעתו אבל לא כפה שום דבר. עד כמה שאני יודע לעבור לאולם אחר לא על הפרק בגמר הפלייאוף. חושב שיש בזה משהו קסום"

קפטן הרצליה, יאיר קרביץ: "מאוד מתרגשים להיות במעמד הזה, בעיקר אחרי שעברנו את מכבי. נעבוד קשה ונתאמן ורוצים לחלום בגדול. יש מולנו קבוצה עם מעמד והיסטוריה גדולה".

קפטן חולון, גיא פניני: "שמחים מאוד להיות פה, מאוד מרגש וכיף. בשביל זה עובדים כל העונה. אנחנו פה בשביל להתחרות על התואר הכי צמוד. סדרת פלייאוף זו חיה אחרת, בטח של הטוב מ-3, נעשה הכל בשביל להביא את הצלחת למועדון הזה".

גם רפי מנקו, שהגיע לאירוע, דיבר על סדרת הגמר והמשחק אתמול: "זו תיהיה סדרה קשוחה, אגרסיבית, טקטית. במשחקים כאלה כמו אתמול פתחנו לא כמו שרצינו ובאמת אני אישית לא נכנסתי טוב למשחק. הגענו להרכב ברבע השני שרץ ממש טוב וגיא החליט ללכת איתו יותר ונדחקתי הצידה. ברבע השני והשלישי הייתי צריך להישאר מרוכז ולעודד את החבר'ה, ברור שרציתי להכנס אבל הדברים הלכו טוב".

המאמנים והקפטנים (אלן שיבר)
המאמנים והקפטנים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות