אהרוני באופוריה: "מאושר, לא חלמתי על זה"

מאמן הרצליה חגג את העליה המדהימה לגמר: "הצגה יוצאת דופן שלנו"

נועה פופלינגר
א א א א ( שנה גודל )

היו כאלו שחשבו שהיא מסוגלת לעשות את זה, אבל לא ככה. בני הרצליה הדיחה הערב (רביעי) את מכבי תל אביב בחצי גמר הפלייאוף והעפילה לגמר עם ניצחון 74:96 אדיר על הצהובים בהיכל. החבורה של אורן אהרוני רחוקה כעת שני ניצחונות בלבד מדאבל היסטורי. המאמן דיבר לאחר המשחק על ההצגה של קבוצתו.

 • צפו בתקציר: בני הרצליה בגמר אחרי 96:74 על מכבי ת"א
 • אבן לא ימשיך כמאמן, ווילבקין צפוי להישאר
 • אבן: "לא היה משהו שרציתי יותר מאליפות"
 • שפל רדף שפל: ציוני הדרך השליליים של מכבי
 • התייאשו. צפו באוהדי מכבי נוטשים את ההיכל
 • "מי קבוצת היורוליג?": הרשת מגיבה לתבוסה
 • "אני מאושר, אני יודע שאנחנו טובים, צנועים ועובדים קשה, אבל חייב לתת קרדיט לשחקנים. אחד אחד הם באו לכאן ועשו משחק יוצא מן הכלל, מרוכזים הגנתית, שיחקנו בהתקפה פשוט מדהים. אני מלא הערכה לשחקנים שבכל הדרך בעונה הזו, בבית העליון, באים, עובדים ומשחקים יחד בצורה מדהימה. אני כל כך מאושר, הצגה כזו במנורה זה באמת יוצא דופן".

  אהרוני המשיך: "לא האמנתי שכך יראה הלוח אבל היה שלב באמצע רבע שלישי שיצרנו עצירות ושיחקנו בהתקפה יוצא מהכלל היו. , אני כל כך מאושר, לא חלמתי שזה יקרה. גם לפני הסדרה אמרתי את אותם דברים, אלו חבר'ה שבאים לעבוד קשה כל יום מחדש. אם נעבוד ככה דברים טובים יקרו, אני לא בעניין של לדבר ויותר בעניין של לעבוד".

  גם כוכב הקבוצה וכוכב הערב, צי'נאנו אונואקו, שקלע 25 נקודות סיכם: "יש לנו עוד שני משחקים לנצח, עוד לא עשינו כלום. אנחנו ביחד ומכירים את החוזקות והחולשות שלנו. חושב שאני דומיננטי כי פשוט זו דרך המשחק שלי. ניצחנו את הקבוצה הכי טובה מישראל ועכשיו תורנו - המטרה אליפות".

  גם כריס באב סיכם את המשחק: "כמות האהבה שקיבלנו מהקהל, ולחזור מ-1:0 ולנצח בחוץ, רצינו לתת לנו סיכוי שווה. אם נאמין ונשחק את הכדורסל שלנו אנחנו יכולים לנצח כל אחד. היינו מרוכזים בהגנה, אני לא יודע מה יש לנו באולם הזה, לא קלענו טוב אבל מצאנו את הדרך לנצח, אונואקו הגיע בענק.

  הקלעי המשיך והחמיא לחברו לקבוצה: "הוא פשוט שחקן מאוד מוכשר, יש לו מעט מכל דבר במשחק הוא איום מכל מקום, והוא דומיננטי וזה עושה את העבודה שלנו קלה". על מאבק האליפות אמר: "זו המטרה, הגענו לפה ושמנו את עצמנו במצב של ניצחון. אנחנו לוקחים את זה משחק אחר משחק, כל עוד הקהל איתנו ואנחנו מאמינים בעצמנו אנחנו יכולים לנצח".

  עוד ערב ענק שלו. אונואקו (אלן שיבר)
  עוד ערב ענק שלו. אונואקו (אלן שיבר)
  מעבר לתגובות