גיא קפלן: "לא יהיה כדורסל. נבוא לפוצץ כל מה שזז"

צפו בהצהרה של מאמן גלבוע לקראת המפגש הבא. הלפרין: "המפתח? הגנה, הגנה, הגנה"

נועה פופלינגר
א א א א ( שנה גודל )

הפועל ירושלים השלימה מהפך בסדרת חצי גמר הפלייאוף. הקבוצה של יותם הלפרין גברה היום (שישי) 60:87 על גלבוע/גליל בארנה ועלתה ליתרון 1:2, כשהיא רחוקה ניצחון אחד בלבד מהבטחת המקום בארבע האחרונות ומפגש עם הפועל חולון.

מאמן גלבוע/גליל גיא קפלן שהורחק לקראת הסיום נשמע מאוד לוחמני: "לא איבדנו את העשתונות זה פלייאוף. מנצחים אותו על הריצפה ובפיזיות וצריך להשתלט על האירוע. עמדנו בחלק מהמטרות שלנו. לקחנו ריבאונד בהתקפה. השחקנים נתנו 100 אחוז ואין לי הרבה טענות. נכנסנו לבעית עבירות. היה חסר לנו עוד סל, עוד עצירה קטנה, אבל לא נורא. ממשיכים קדימה. היום הגבנו והיינו שם בניגוד למשחק הקודם. יום שני יש עוד משחק. לא יהיה שם כדורסל. נהיה אגרסיביים ופיזיים. אנחנו נבוא ונפוצץ כל מה שזז".

יותם הלפרין, מאמן הפועל ירושלים, סיכם: "אני שמח שניצחנו. זה שלב בעונה שאסור להפסיד. היו דקות שהיינו צריכים לשחק טוב יותר. היו כמה נפילות הגנתיות וההתקפה לא זרמה מספיק טוב. על פניו לפי התוצאה נראה כמו אחלה משחק, אבל יש לי על מה לדבר עם השחקנים".

עוד אמר הלפרין: "סדרה זה דבר ארוך. יש ירידות ועליות. אנחנו קצת נכווינו בעבר בסדרה משחק 1. אני שמח שברבע וחצי האחרונים מצאנו את הדרך לנצח. המפתח היה בהגנה. ההתקפה? היא תהיה בסדר". על המשחק הבא: "שתי הקבוצות רוצות לנצח, זה נורמלי וכיף. זה מוסיף לאווירה כל עוד זה בגבול הטעם הטוב. לפעמים זה כיף שיש אדרנלין וטראש טוק".

מעבר לתגובות