"חצי הגמר? רוצה סדרה מול ירושלים"

לנציאנו התייחס להמשך ולנקודת המפנה של חולון: "הכל השתנה מאז גודס הגיע"

נועה פופלינגר
א א א א ( שנה גודל )

בהפועל חולון חגגו דקות ארוכות את הניצחון הגדול על הפועל גליל עליון אתמול (חמישי), שקבע סוויפ חלק בסדרת רבע הגמר. כ-200 אוהדים חיכו לשחקנים מחוץ ליציאה ושרו להם שירים במשך דקות ארוכות.

החבורה של גיא גודס לא נכנסה טוב למשחק, ולמרות זאת שוב הוכיחה אופי ועם טיירוס מגי אחד שמה חותמת בדרך לשלב הבא : הגארד הפגיז שיא קריירה אישי ושיא מועדון בפלייאוף, הוביל ריצת 0:18 משני צידי ההפסקה ועזר לסגולים-צהובים לרשום סוויפ ראשון מזה 34 שנה בפלייאוף העליון ו-0:3 ראשון אי פעם, עם ניצחון בית 68:88.

איתן לנציאנו יו״ר המועדון אמר בראיון לערוץ הספורט: ״אנחנו עושים התקדמות אדירה כמועדון בשנים האחרונות ושמחים להיות קבועים במעמדים הגדולים של הכדורסל הישראלי״, אמר היו״ר. הסדרה אמנם הסתיימה ב-0:3 ענק של קבוצתו, אבל לנציאנו לא מסתנוור: ״הייתה סדרה לא פשוטה. מה שעשה את ההבדל זה לגמרי הביתיות, היינו הקבוצה הכי ביתית בליגת האלופות וגם היום ובחודשים האחרונים הקהל היה הכוח גם בליגה״.

״אי אפשר כמובן להתעלם מהיכולות של ג׳ו רגלנד וטיירוס מגי בסדרה שהגיעו ביג טיים- ובסופו של דבר הקבוצה האיכותית ביותר ניצחה על הפרקט״, המשיך היו"ר. מבחינת נקודת המפנה של העונה הזו, לנציאנו הצביע על נקודה אחת ברורה - ההגעה של המאמן שלו.

״הכל השתנה מהרגע שגיא גודס הגיע. אני אישית מרגיש שהוא היה כאן מתחילת העונה, לא זוכר מה היה לפניו, לגבי העונה הבאה- ננסה להשאיר את מירב הסגל. אנחנו כמובן ידועים שיהיה לא קל, אבל ניסיון יהיה. מה שבטוח לא יהיה בנייה לא טובה כמו בעונה שעברה, עם חיסרון של גבוה ישראלי, וגארד ליד ג׳ו רגלנד כמו שהיה העונה. נעבוד קשה. יריבה בחצי? אני רוצה סדרה מול ירושלים״.

"אי אפשר להתעלם מהיכולת". רגלנד (FIBA)
"אי אפשר להתעלם מהיכולת". רגלנד (FIBA)
מעבר לתגובות