הפועל י-ם הגיעה לביקור בביה''ח הדסה

אגדת המועדון עדי גורדון הגיעה גם כן להדלקת הנרות השנתית

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )

שחקני הפועל ירושלים ערכו היום (רביעי) את הביקור המסורתי במחלקות הילדים שבבית החולים הדסה עין כרם, שם הדליקו עם הילדים המאושפזים חנוכייה, והעניקו להם מתנות ואת סמלי הקבוצה. זוהי השנה ה-25 שהקבוצה עורכת את הביקור הזה.

מי שהפתיע והתייצב בביקור הוא לא אחר מאשר עדי גורדון, אחד הסמלים הגדולים ביותר של האדומים ומי שהחל במסורת של ביקור הקבוצה בבתי חולים לפני יותר מ-25 שנה. גורדון הוזמן על ידי מתאם הקהילה של ירושלים, יובל קורן ונשא דברים שריגשו את ילדי המחלקה.

מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה, פרופ' יורם וייס אמר: "הטקס היום מרגש אותי במיוחד, מאחר ואנו מציינים 25 שנות שיתוף פעולה ביחד. אנחנו מודים לשחקנים, להנהלה ולמתאם הקהילה, יובל קורן, אשר מוביל את האירוע בהתלהבות כבר שנים, ואני מודה כאן לצוותי הדסה שבהתראה מהירה נרתמים בכל פעם מחדש לטיפול בשחקני הקבוצה".
 
קפטן הפועל ירושלים, אדם אריאל, בירך את הילדים המאושפזים במחלקות השונות בהדסה: "בשנה הבאה נקווה לחגוג כאן ואתם תחגגו בבית, בריאים. אתם לוחמים אמיתיים, ממש אריות". בסיום דבריו, העניקה הקבוצה להדסה את חולצת הקפטן עם ברכות "למלאכים בלבן בהדסה". הילד בועז מוטרו בן העשר, בירך בשם כל הילדים בהדסה את שחקני הקבוצה: "אני מטופל של הדסה כבר כמה שנים ואני תמיד מחכה שתגיעו ומתרגש מהביקור. אני מקווה להגיע למשחק ולפגוש אתכם בארנה".

ירושלים, עדיין תחת הדרכתו של יותם הלפרין, נמצאת במקום השני בליגה, ובעוד יומיים תארח את הפועל אילת בארנה.

מסורת שנתית ש האדומים מהבירה (יוסי זמיר)
מסורת שנתית ש האדומים מהבירה (יוסי זמיר)
מעבר לתגובות