תומפסון שוחרר, דיקי יסכם בהפועל חיפה

הסנטר מגיע מהליגה הגרמנית. אלכסנדר עזב את ראשל"צ

תגיות: הפועל חיפה

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

הפועל חיפה פעלה מהר אחרי השחרור של ג׳יימס תומפסון: הסנטר ג׳יימס דיקי קרוב לסיכום בקבוצה. דיקי בן ה-25 (2.08) שיחק ארבע באוניברסיטת צפון קרוליינה בגרינסבורו, ובעונה שעברה יצא לראשונה לאירופה כששיחק בליגה ההונגרית. את העונה הזו פתח דיקי בגוטינגן הגרמנית, שם העמיד ממוצעים של 6.6 נקודות ו-6.1 ריבאונדים ב-7 הופעות.

כאמור, דיקי מגיע במקומו של ג׳יימס תומפסון ששוחרר, לאחר שזמן רב חיפשו לו בהפועל חיפה מחליף. במקביל, תומפסון קיבל בימים האחרונים הצעה בשכר גבוה מאיניסיי הרוסית, אליה הוא צפוי להצטרף. עם ההחתמה הקרובה של דיקי, מצבת הזרים של אלעד חסין תכלול את גרגורי ורגאס, קאדים אלן וכאמור את דיקי. תומפסון הצטרף למייקל ווטקינס והפך לזר השני שמשוחרר מהקבוצה.

תומפסון בן ה-26, שהגיע לקבוצה בתחילת העונה, עוזב לאחר שישה משחקי ליגה בהם סיים עם ממוצעים של 8.5 נקודות למשחק ו-7 ריבאונדים ב-24 דקות. הסנטר קיבל לאחרונה הצעה גדולה מיניסיי הרוסית וצפוי לחתום שם בקרוב.

תומפסון בדרך לרוסיה
תומפסון בדרך לרוסיה

נועלת הטבלה מכבי ראשון לציון נפרדה מג'ו אלכסנדר בתום חוזהו הזמני במועדון. "אנו מודים לג'ו על התקופה שלו במועדון ומאחלים לו בהצלחה רבה בהמשך הדרך", נמסר. אלכנסדר שותף ב-3 משחקים בלבד ורשם 2.7 נקודות למשחק ב-7.7 דקות, בנוסף ל-2 כדורים חוזרים.

מעבר לתגובות