"בחולון מנסים לסתום פיות ולהלך אימים"

אחרי שנתבע, שלומי הרוש הגיש כתב הגנה: "זו תביעת השתקה"

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

סיפור התביעות ההדדיות בין הפועל חולון לשלומי הרוש עוד רחוק מלהסתיים. כזכור, השחקן תבע את קבוצתו לשעבר על הפרת הסכם, כאשר מנגד תבע אותו המועדון על סך 1.2 מיליון שקלים בשל לשון הרע. היום (שלישי) הוגש כתב ההגנה מטעמו של הרוש, ובו מספר אמירות מעניינות.

בכתב ההגנה - שהוגש על ידי עו"ד בן קרפל, עו"ד אדם קרפל ועו"ד ענת מצקפלי, ונפרס על פני 30 עמודים - טוען הרוש בין היתר כי "התביעה כולה הוגשה בחוסר ענייניות וברור שזו תביעה נקמנית שנועדה לאזן את התביעה הצודקת שהגיש הרוש".

עוד טוענים הרוש ועורכי דינו: "התביעה של הפועל חולון היא תביעת השתקה. תכלית הגשת התובענה - לסתום פיות ולמנוע התבטאות ביקורתית. סכום התביעה (1.2 מיליון ש"ח) הוא מופרז בהגדרה. האם תכליתה של התביעה הוא לתקן עוול ולמרק את שמו הטוב של מי שראוי לכך, או שמא תכליתה לסתום פיות ולהלך אימים?".

מטעם עורכי הדין בן קרפל ואדם קרפל, המייצגים את שלומי הרוש, נמסר: "מדובר בתביעה שלהכרעה בה תהיינה השלכות רוחב, גם מבחינת דיני לשון הרע וגם בנוגע למערכות היחסים המורכבות ולפערי הכוחות האדירים בקבוצות המתמודדות בליגות המקצועניות. טענותינו - ביניהן הטענה לפיה מדובר בתביעת השתקה פר אקסלנס - תתבררנה בפני הערכאה המוסמכת, וטוב שכך".

מחולון נמסר בתגובה: "במועדון עסוקים בימים אלה בעשייה חיובית במרץ רב. דברים הקשורים לעניינים משפטיים דינם להתברר במקומות שנועדו לכך, קרי בתי המשפט. אנחנו סומכים על מערכת המשפט שתדע להוציא את הצדק לאור".

לנציאנו. הדיון עלה מדרגה (אלן שיבר)
לנציאנו. הדיון עלה מדרגה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות