21:00: ללא דורסי, מכבי ת"א מוכנה לחולון

גארד הצהובים בבידוד. גם אייסי וברייאנט מחוץ לסגל האלופה

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהפר בידוד - טיילר דורסי נכנס לבידוד: גארד מכבי תל אביב שהה ליד חולה קורונה מאומת במהלך היממה האחרונה, ונכנס באופן מיידי לבידוד עד הודעה חדשה. כזכור, במהלך השבוע שעבר דורסי הפר את הנחיות משרד הבריאות כאשר ביקר בקניון צפון בתל אביב. כעת, ללא קשר לאותו מקרה, הוא ייאלץ להישאר בבידוד.

המשמעות, בתור התחלה, היא כי דורסי יחמיץ את המשחק ביום שני בערב מול הפועל חולון. הגארד האמריקני צפוי לעבור בדיקת קורונה במהלך הימים הקרובים. אגב, מכבי תל אביב לא מסרה את ההודעה למנהלת הליגה, ששמעה על החדשות דרך התקשורת. גם קווינסי אייסי ואלייז'ה ברייאנט ייעדרו מהסגל עקב פציעות.

כאמור, מכבי תל אביב תפגוש בשני את הפועל חולון, שגם היא תגיע בסגל מעט חסר, שכן אוריאל טרוצקי נכנס היום לבידוד בעקבות חשיפה לחולה קורונה מאומת, והוא ייעדר לפחות משני משחקי הקבוצה הקרובים. בכל מקרה, הפורוורד יעבור בדיקת קורונה ובמידה שיימצא שלילי יסיים את הבידוד ביום שישי הקרוב וישוב לאימונים בשבת.

הפועל חולון עדיין לא ניצחה מאז החזרה מ"פגרת הקורונה" והיא עומדת על רצף ההפסדים הארוך ביותר שלה העונה: ארבעה; אם לא די בכך, ביום שני בערב (21:00, ישיר ב-5SPORT) מחכה לה כאמור מכבי תל אביב, שבעצמה תגיע אחרי הפסד וקרוב לוודאי תהיה מפוקסת מהרגיל.

זה אמור היה להיות משחק בית של הפועל חולון, אבל בעקבות אירוע שנקבע מבעוד מועד באולם טוטו בעיר, הקבוצה של עמית שרף תארח את האלופה באולם "הקריה" באשדוד. אגב, מכבי גברה על חולון בפער דו-ספרתי בכל שלושת המפגשים הקודמים והיא יכולה להשלים סוויפ עונתי ראשון על חשבונה מאז 2015/16.

מהמנהלת נמסר: "אנחנו נמצאים בשגרת קורונה וצריך לנהוג בקור רוח. טיילר דורסי ואוריאל טרוצקי יעברו בדיקת קורונה בהקדם, במידה ויימצאו חיוביים תיערך חקירה אפדימיולוגית ומשם נמשיך. בשלב זה השחקנים לא סובלים מסימפטומים, לשניהם אין חום, לא התאמנו עם קבוצותיהם ונמצאים בבידוד. המשחק מחר יתקיים כסדרו".

איזו קבוצה תתאושש ביום שני בערב? (אלן שיבר)
איזו קבוצה תתאושש ביום שני בערב? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות