אבדיה ועוד 4: פרויקט הגיימינג של מכבי

הצהובים השיקו קבוצה בהובלת היהלום שתתחרה ב-NBA 2K20

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לא רק כדורסל: מכבי תל אביב השיקה את קבוצת MACCABI GAMING, שתתחרה במשחק NBA2K במסגרת תחרויות של eSPORTS. מאות שחקנים מכל רחבי הארץ נרשמו לטורניר המיונים, בו השתתפו עשרות גיימרים עד שנבחרו שחקני החמישיה. אחד השחקנים יהיה דני אבדיה, גיימר נלהב וידוע.

מדובר בשיתוף פעולה של הצהובים עם חברת NOM GAMING. בסוף התהליך נבחרו חמישה גיימרים, שישתפו פעולה עם דני אבדיה במשחק ה-NBA2K. הבחירה נעשתה באמצעות טורניר שנערך ביום ראשון האחרון. אבדיה אמר: "אני מאוד שמח להוביל את נבחרת הגיימינג של מכבי, המטרה היא לזכות בכל טורניר שנשתתף בו".

עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי תל אביב אמר: "חשוב לנו מאוד במכבי להוביל בכל תחום, גם בתחום הטכנולוגיה. עולם ה-eSPORTS הולך ומתפתח וזה בהחלט המקום להיות בו. זה חזון שמתממש לנגד עינינו". רועי גלדסטון, סמנכ"ל תקשורת ודיגיטל, הוסיף: "שמנו לנו למטרה להקים קבוצת eSPORTS, כאשר אנחנו רואים את ההתקדמות המטאורית של התחום בשנים האחרונות. הקמת הקבוצה היא אבן דרך ויום מרגש מאוד עבורנו. אנחנו מודים ל-NOM, שהם מקצוענים בתחום, על שילוב הידיים ושיתוף פעולה מרתק ומפרה לשני הצדדים".

מהנהלת NOM Gaming נמסר: "אנו ב-NOM עובדים יום וליל במטרה לקדם ולפתח את ענף ה-eSports בארץ ולתת בית לכלל חובבי הגיימינג. שיתוף הפעולה עם מועדון מכבי תל אביב שהינו מועדון מוביל ופורץ דרך בתחומו, הוא דבר טבעי ואנו בטוחים שנראה את התוצאות על המגרש כבר מהיום הראשון".

החמישייה שנבחרה היא: יאיר אנקורי, בן 18 מהרצליה, רום קדוש, בן 16 מקרית גת, מתן אלקובי, בן 18 מכפר סבא, איתי שפשק, בן 18 מפתח תקוה, רועי פוני, בן 18 מכפר סבא (מחליף).

מעבר לתגובות