"היחיד שבטוח חתום בי-ם לעונה הבאה הוא זלמנסון"

מנכ"ל מחזיקת הגביע חשף ב"ספיק-נ-רול" כי ייתכן שהקבוצה תיראה שונה בעונה הבאה: "המטרה שלנו היא להחזיר את כולם". על כדורסל ללא קהל: "זו תהיה מכה משמעותית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל ירושלים הייתה מרחק נגיעה מעונה היסטורית. שני תארים כבר היו ביד שלה (גביע וגביע ווינר), היא עמדה לארח את הפיינל פור של ליגת האלופות של פיב"א אחרי שהעפילה לרבע הגמר וגם בליגה נראתה מצוין ולפני הפגרה שנכפתה עלינו גברה בקלות יחסית על מכבי ת"א.

האזינו לפודקאסט:

אך אז הגיע משבר הקורונה וטרף את הקלפים. כעת, התקווה שלה לזכייה בטורניר אירופי תלויה בטורניר שייערך בספטמבר (אולי אפילו בירושלים), אך בכלל לא בטוח שזו תהיה אותה קבוצה שטיילה לרבע הגמר של המפעל. "בהפועל ירושלים יש רק שחקן אחד חתום בטוח לעונה הבאה - עידן זלמנסון", גילה מנכ"ל הקבוצה, גיא הראל, בפודקאסט "ספיק-נ-רול", "פלדין, תומאס ובראון עם אופציות כאלה ואחרות. אופציות של הקבוצה, אופציות של השחקן... כל מיני אופציות".

זלמנסון. היחיד שבטוח (אלן שיבר)
זלמנסון. היחיד שבטוח (אלן שיבר)

הראל הוסיף: "יש לנון רצון, מטרה, חזון, תקרא לזה איך שאתה רוצה, להחזיר את הקבוצה של השנה שעברה. אם נצליח בדבר הזה, אנחנו כבר עם איזשהו יתרון כי יש את המאמן שכולם מכירים, יש את שיטת המשחק ואת השחקן שמכיר את השני. זו המטרה, לא בטוח שנצליח לעמוד בה. אני עובד על זה ברמת התחזוקה, לא ברמה פרקטית".

הראל מקווה שבקרוב יחזרו לשחק כדורסל, אבל גם הוא יודע שאם זה יהיה ללא קהל, לירושלים יהיה קשה להתמודד עם זה: "אם נתחיל את העונה הבאה ללא מנויים, ללא אוהדים, זו מכה משמעותית לתקציב. הפועל ירושלים תחזור חזקה מאוד מהמשבר. מהרבה סיבות, אבל מוקדם לדעת מה אנחנו יכולים להציע לשחקן כזה או אחר. הם גם מבינים את זה".

"ללא אוהדים, זו מכה משמעותית לתקציב" אלן שיבר
"ללא אוהדים, זו מכה משמעותית לתקציב" אלן שיבר
מעבר לתגובות