19:35: כספי ובלאק בסגל מכבי ת"א לנהריה

הצהובים הגיעו לצפון ברכבת וינסו לשמור על מאזן מושלם

עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לפני משחק היורוליג מול באיירן מינכן, מכבי תל אביב תשחק הערב (שלישי) ב-19:35 מול עירוני נהריה, במשחק שהוקדם מהמחזור ה-13 - ותנסה לשמור על מאזן מושלם בליגה. החדשות הטובות מבחינת הצהובים הן שעומרי כספי וטאריק בלאק חזרו לאימונים מלאים ויכללו בסגל למשחק. הפורוורד הישראלי ישוב לפרקט לראשונה אחרי שלושה שבועות, בעוד נייט וולטרס ואותלו האנטר יהיו אלה שנגרעו מהסגל.

פיקנטריה מעניינת לקראת המפגש הזה קשורה דווקא בדרך ההגעה של מכבי ת"א לעין שרה. בשל עומסי התנועה הכבדים במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים, הקבוצה תגיע לנהריה ברכבת ותמוקם לבד אחרי שהמועדון רכש את כל הכרטיסים בחלקו העליון של הקרון.

"למדנו לשחק כל שניים-שלושה ימים", אמר יאניס לקראת המפגש. "אנחנו לא חושבים על היורוליג, רק על הליגה, רק על נהריה, כי זה המשחק הקרוב והוא המשחק החשוב. כשאתה במכבי, אתה צריך כל הזמן להיות מוכן להתחרות ולהיות מוכן לכל משחק".

בתוך כך, מכבי ת"א הודיעה כי היכל התהילה של מועדון - הכולל עשרות פריטים היסטוריים, בהם גביעי אירופה, מזכרות מהניצחונות המפורסמים וחולצות שחקנים - יועבר מהיכל מנורה ויוצב בדיזנגוף סנטר למשך שבועיים, מה-22 בדצמבר ועד ה-3 בינואר. לפני האימון היום, הצטלמו השחקנים בסט מיוחד לטובת העניין.

עומרי כספי כשיר לנהריה? (לירון מולדובן)
עומרי כספי כשיר לנהריה? (לירון מולדובן)
מכבי ת"א לפני היציאה צפונה (תמונה באדיבות רכבת ישראל)
מכבי ת"א לפני היציאה צפונה (תמונה באדיבות רכבת ישראל)
מעבר לתגובות