אלי דריקס יסיים את תפקידו במכבי תל אביב

המנכ"ל ביקש לעזוב אחרי 13 שנים, ויפרוש עד סוף 2019

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי 13 שנים בהן שימש כמנכ"ל המועדון, מכבי תל אביב הודיעה היום (שלישי) שאלי דריקס יסיים את תפקידו, בעקבות בקשתו לבעלי הקבוצה, זאת בעקבות: "תחושת מיצוי ורצון לפנות לאפיקים אחרים". לאחר שיחות שקיים עם ההנהלה סוכם שדריקס יפרוש עד סוף 2019, אלא אם יידרש לתקופת חפיפה ארוכה יותר.

בהודעת המועדון נכתב: "ב-13 שנותיו במכבי הוביל אלי דריקס את הקבוצה, כולל את מערך השיווק, המכירות, הניהול, הספונסרים והקשר עם האוהדים ועל כך המועדון מוקיר לו תודה גדולה. במרוצת השנים בנוסף למקצועיות הרבה בעבודתו, פיתח אלי יחסי חברות קרובים עם כל בעלי התפקידים והאוהדים שבא עמם במגע. אלי דריקס הוא מכביסט בנשמתו, בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו, יישאר תמיד לא רק חבר, אלא אוהד וחלק בלתי נפרד ממשפחת מכבי FOX תל אביב".

אלי דריקס עצמו אמר לאתר הרשמי של הצהובים: "אני רוצה להודות מעומק הלב לכל קבוצת הבעלים במכבי FOX תל אביב, לכל אנשי הקבוצה, עובדי המשרד וקהל האוהדים. נהניתי מאוד מתקופתי במכבי וכעת הגיע הזמן לבחון אתגרים חדשים והזדמנויות חדשות שבפתח. תמיד אעזור למכבי בכל מה שאוכל, תמיד הייתי ותמיד אהיה מכביסט".

דריקס החל את דרכו כחלוץ במכבי תל אביב, ושיחק במדיה מ-1981 עד 1999 (לא כולל שתי עונות בהן הושאל למכבי יבנה ולמכבי נתניה), וזכה בשלוש אליפויות ובארבעה גביעים, לפני שהמשיך לעונת פרישה במכבי הרצליה. בקיץ 2002 מונה על ידי לוני הרציקוביץ' לסגן הנשיא במכבי תל אביב, ובדצמבר 2005 אף שימש חודש כמאמנה הזמני של הקבוצה לאחר התפטרותו של ניר קלינגר. בנובמבר 2006 עבר לתפקידו הנוכחי, כמנכ"ל מחלקת הכדורסל של הצהובים.

דריקס עם טיוס בעונה שעברה. יסיים את תפקידו אחרי 13 שנים (אלן שיבר)
דריקס עם טיוס בעונה שעברה. יסיים את תפקידו אחרי 13 שנים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות