200 אוהדי חולון קיבלו את וויליאמס ופוסטר

טירוף סגול בנתב"ג. "לא חשבנו שנזכה לקבלת פנים כזאת"

עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל חולון התחמשה בזרים מבטיחים וגם הקהל נרגש. לטביוס וויליאמס ומרקוס פוסטר נחתו בישראל וזכו לקבלת פנים של 200 אוהדים סגולים שעודדו אותם בנתב"ג, עד כדי כך, שאנשי הביטחון בשדה הוציאו את וויליאמס מיציאה צדדית.

פוסטר היה נרגש בנחיתה: "בחיים לא חשבתי שאקבל כזאת קבלת פנים, זה מדהים להיות חלק מזה, וואו. צפיתי בהרבה סרטונים של הקהל הזה, האווירה שהם יוצרים משוגעת ואני כבר לא יכול לחכות לפתיחת העונה איתם. אני הולך לעבוד קשה בכל משחק והאוהדים צריכים לצפות לדברים גדולים ממני ולעונה גדולה של חולון".

השחקן דיבר על הכדורסל בארץ ועל שרון דרוקר: "הכדורסל כאן בישראל נראה מהיר ומלא במעברים אז אצטרך לשמור על כושר טוב. אדאג לגוף שלי במהלך העונה כדי לעמוד בקצב הזה. המאמן דיבר איתי, הוא אמר לי שהוא סומך עליי ויעזור לי בכל מה שאני צריך, ושהוא צופה לי עונה גדולה. אני אישית מעדיף לשחק כקומבו גארד כי כך אני יכול לזרוק יותר וגם למסור לחברים שלי את הכדור בחופשיות".

"מטרות? אני רוצה לזכות בכל התארים, גם בליגת האלופות וגם באליפות ישראל, זו המטרה לשמה הביאו אותי. נגיע לכל משחק העונה על מנת לנצח", סיכם פוסטר.

פוסטר. בדרך לעונה גדולה?
פוסטר. בדרך לעונה גדולה?

וויליאמס סיפר על תחושותיו: "האוהדים הצליחו להפתיע אותי, אני אוהב את הגישה שלהם מאוד. כשאתה רואה מה מאה מהם יכולים לעשות, אתה רק יכול לדמיין מה זה לשחק באולם עם אלפים מהם, לא יכול כבר לחכות".

על מצבו הבריאותי אמר: "כדורסל זה משחק אינטנסיבי ואין מה לעשות עם זה, היו לי 3 פציעות קשות בקריירה אבל עברתי אותן. עכשיו אני מרגיש בכושר טוב מאוד, אתאקלם ואצא עם חולון לדרך".

הרמה בישראל לעומת ספרד: "בספרד יש תחרות קשה בין הקבוצות, אבל גם כאן בישראל ובכל מקום ששיחקתי הרמה גבוהה וקשוחה. אני כבר מחכה למשחק הראשון בליגה. אכיר את החברים החדשים וניאבק יחד כקבוצה. אני אחד שנלחם את חייו בכל משחק ונשאר לי רק לקוות לעונה טובה עם הפועל חולון. דיברתי עם שרון הרבה הקיץ ולפני שטסתי, אנחנו מאוד מתרגשים לצאת לדרך החדשה יחד. אנחנו ניפגש ביום שני ונדבר על הכל".

 

מעבר לתגובות