חזרה לעבוד: גלבוע החתימה את יפתח זיו

המו"מ עם נהריה וחיפה כשל, הגארד מצא יעד חדש בתום שנתיים: "תהיה לנו קבוצה כיפית"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רק לפני מספר ימים עתידה היה לוט בערפל והדיבורים על ירידה לליגה השנייה כבר היו מובהקים, אבל היום (שלישי) גלבוע/גליל חזרה למסלול והמשיכה בבנייה לקראת העונה הבאה, כשהראשון על הכוונת כבר חתם - יפתח זיו.

הגארד המוכשר ששיחק בעירוני נהריה בשנתיים האחרונות וחוזהו הסתיים, חיפש יעד חדש בקיץ הנוכחי וכבר היה בשיחות עם העולה החדשה, מכבי חיפה, כשגם אופציית הישארות בנהריה נשארה על הפרק. אלא שכעת, עם מציאת המתווה שישאיר את גלבוע בליגה הראשונה, הוא החליט להצטרף לפרויקט המעניין של ליאור ליובין וסיכם לעונה. "שמח מאוד להגיע למועדון ביתי וקסום כמו גלבוע/גליל, מחכה להגיע לעמק להיכנס לאולם ולפגוש את האוהדים המסורים של הגלבוע. אני בטוח שתהיה לנו קבוצה כיפית, מצוינת, צעירה ואנרגטית שתתן את כל כולה על המגרש", מסר זיו.

זיו העמיד בעונה החולפת ממוצעי שיא בקריירה שלו של 10.7 נקודות ו-4 אסיסטים, תוך שהוא עוזר לנהריה להינצל מירידה לליגה השנייה. הוא הספיק לעבור לפני כן גם בבני הרצליה, מכבי חיפה ומכבי אשדוד, בה פרץ.

זיו אמור להיות אחד הישראלים הבכירים במועדון, לצידם של יותם חנוכי, גיל בני, עמית גרשון, עידו פליישר ונתנאל ארצי, שכבר חתומים. בגזרת הזרים חתומים גרמ'ל גאלי, שישתף פעולה עם זיו בקו האחורי, וג'סטין טילמן, כשעוד שני זרים יצורפו: גארד וגבוה.

ליובין. מעמיד פרויקט מעניין בעמק (מנהלת הליגה)
ליובין. מעמיד פרויקט מעניין בעמק (מנהלת הליגה)
מעבר לתגובות