קולשוב חתם בנהריה: "בונים פה משהו מיוחד"

הגארד לא יגיע לחולון ויעבור בהשאלה מראשל"צ: "מחכה להתחיל"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר שכבר היה קרוב לחתום בהפועל חולון, איגור קולשוב ישחק בעונה הבאה דווקא בעירוני נהריה: הקבוצה הצפונית השאילה את הגארד הצעיר לעונה אחת ממכבי ראשון לציון.

כידוע, ראשל"צ מחזיקה בזכויות על הגארד, אבל לא מעוניינת בו מקצועית לעונה הקרובה. קולשוב עצמו העדיף לשחק בחולון, אלא שהיא לא הצליחה להגיע להבנות מול הכתומים, שדרשו שהזכויות על השחקן יחזרו אליהם בעונה הבאה, או לחילופין דרשו תשלום כדי לשחרר אותו לאלתר. מי שכן הסכימה לשלם היא נהריה, אליה קולשוב צפוי להגיע כאמור בהשאלה.

בסיום העונה הבאה, אגב, הזכויות עליו חוזרות שוב לראשון לציון, שתצטרך להכריע לגביו בקיץ הבא - אז שחקניה הישראלים הבכירים, אדם אריאל ועוז בלייזר, יסיימו חוזים.

יו"ר הקבוצה, ניסים אלפסי, אמר על ההחתמה: "אני שמח שאחרי מו"מ ארוך הצלחנו להביא שחקן ברמתו של איגור קולשוב לנהריה. אני מברך את איגור על ההחלטה שקיבל. מלאכת הרכבת הסגל בעיצומה ועד לסוף השבוע יושלם הסגל במלואו. כפי שציינתי לא מזמן, העונה אנו מכוונים גבוה וקבוצתנו תהווה גורם משמעותי בצמרת הליגה. בהזדמנות זאת, אבקש להודות ליפתח זיו על תרומתו לקבוצה, ואאחל לו הצלחה בקבוצתו החדשה".

מאמן הקבוצה, דני פרנקו, הוסיף: "אני מברך על ההצטרפות של איגור לקבוצה המתחדשת שלנו בנהריה. אחרי עונת ההתאקלמות בליגה, איגור בשל להביא למגרש את מיטב היכולות שלו. איגור מצטרף שסגל איכותי של שחקנים ויחד נשאף לבנות את נהריה כקבוצה רעבה ולוחמת".

איגור קולשוב אמר: "אני חושב שדני, עופר והמועדון רוצים לבנות פה בנהריה משהו רציני ומיוחד. לא הייתי בא אם לא הייתי באמת מאמין בזה. מחכה כבר להתחיל לעבוד עם כל האנשים שקשורים למועדון, לפגוש את האוהדים המסורים של הקבוצה ולהמשיך במסורת המכובדת. אני מקווה שנשיג את המטרות והיעדים שלנו לעונה הקרובה ומעבר".

יפתח זיו. לא שכחו אותו בנהריה (צילום: מנהלת הליגה)
יפתח זיו. לא שכחו אותו בנהריה (צילום: מנהלת הליגה)
מעבר לתגובות